Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Sāksies Dienvidkurzemes novada čempionāts telpu futbolā

Piektdien, 3. februārī, Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē ar pirmajām trim spēlēm sāksies Dienvidkurzemes novada čempionāts telpu futbolā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Čempionātā piedalīsies 11 komandas – sešas no Dienvidkurzemes novada un piecas no Liepājas. A grupā spēlēs “Priekule”, “Medze”, “Dunalka”, “Liepājas Centra draudze”, “Nīcā BIz-Biz” un “RT Metāls”, vēsta Dienvidkurzemes novada Sporta pārvalde.

Čempionāta B grupā spēlēs “A.B.A. Kompānija”, “Zvejnieks”, “Vaiņode”, “Veterāni” un “FTS “Baltic”.

Čempionāts tiks izspēlēts divos riņķos. Pirmajā riņķī katrā grupā noskaidros stiprākās komandas. Otrajā riņķī no katras grupas trīs labākās veidos A grupu, kas sadalīs čempionāta pirmo līdz sesto vietu. Atlikušās piecas komandas veidos B grupu, kas sadalīs septīto līdz 11. vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Čempionāts notiks Priekules, Grobiņas, Nīcas, Aizputes un Vaiņodes sporta zālēs. Čempionātu plānots beigt 22. martā, lai uzvarētāji varētu startēt Dienvidkurzemes atlasē uz Latvijas Futbola federācijas organizēto pirmās līgas finālposmu, kas 8. aprīlī notiks Salaspilī!

Piektdien, 3. februārī, pulksten 19 Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē spēlēs “Priekule” un “RT Metāls”. Pulksten 20 spēlēs “RT Metāls” un “Medze”. Pulksten 21 spēlēs “Medze” un “Priekule”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.