Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Senioru vokālie ansambļi sadziedāsies Durbē

Jau vairākus gadus aprīļa sākumā Durbē pulcējas Liepājas un Dienvidkurzemes novada senioru vokālie ansambļi. Turpinot tradīciju, sestdien, 6. aprīlī, pulksten 13 Durbes kultūras namā senioru vokālie ansambļi ielūdz uz koncertu “Tikties vienam ar otru, tas ir kā svētkus svinēt”, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertā piedalīsies 16 senioru vokālie ansambļi, izdziedot savu kolektīvu mīļākās dziesmas un dāvājot tās skatītājiem un citiem dalībniekiem – Durbes senioru vokālais ansamblis “Mežābele”, Aizputes senioru vokālais ansamblis “Uzmet garu!”, Cīravas senioru vokālais ansamblis “Priekā’’, Medzes senioru vokālais ansamblis “Harmonija”, Priekules senioru vokālais ansamblis “Zilais lakatiņš”, Vērgales senioru vokālais ansamblis “Vakarvējš’’, Grobiņas senioru vokālais ansamblis “Tev”, Kalētu vokālais ansamblis “Liepavots”, Nīcas senioru vokālais ansamblis “Sentiments”, Liepājas poļu biedrības vokālais ansamblis “Bursztynki”, Liepājas TMC folkloras kopa “Saknes” un Liepājas senioru vokālie ansambļi “Kurzemīte’’, “Dzīvotprieks”, “Pīlādzis”, “Dzirkstele” un “Labākie gadi”.

“Tie ir svētki dziedātājiem un dziesmai! Tā ir iespēja atkal satikt dziesmu draugus. Prieks, ka joprojām ir tik daudz dziedāt griboši seniori, jo dziesma rada dzīvotprieku un enerģiju. Tā neļauj novecot!” dalās Durbes pilsētas kultūras pasākumu organizatore Daira Veilande.

Koncerta noslēgumā kolektīvi vienosies kopīgā dziesmā. Ieeja koncertā bez maksas.

Foto: Publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.