Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Septembrī tiek atsāktas bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības Jaunliepājas un Karostas mikrorajonos

Lai veicinātu kustību prieku un iespēju vingrot brīvā dabā, kā arī motivētu iedzīvotājus būt regulāri fiziski aktīviem, Jaunliepājas un Karostas mikrorajonos septembrī tiek atsāktas bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Karostas mikrorajonā no 9. septembra nodarbības kopā ar treneri Gvido Šalmu norisināsies piektdienās pl. 20.00 un svētdienās pl. 18.00 laukumā pie Ziemeļu mola. Pieteikšanās, sazinoties ar treneri pa tālruni 29 746 439. No oktobra nodarbības norisināsies iekštelpās, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

Jaunliepājas mikrorajonā no 12. septembra nodarbības norisināsies trīs reizes nedēļā – pirmdienās, trešdienās un piektdienās pl. 19.30 Raiņa parkā, pie bērnu rotaļu laukuma. Nodarbības vadīs trenere Dace Dieviņa. Lai pieteiktos nodarbībām, jāsazinās ar treneri pa tālruni 27 833 180.

Mikrorajonu fizisko aktivitāšu nodarbības paredzētas zemā līdz vidējā intensitātē, pielāgojoties laikapstākļiem. Aicinām vingrotgribētājus sagatavot laikapstākļiem piemērotu sporta apģērbu un apavus, līdzi ņemt arī dzeramo ūdeni. Nodarbībām aicināti pieteikties arī iesācēji vai cilvēki pēc ilgākas sportošanas pauzes, tikai pirms nodarbības aicinām par to informēt treneri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Joprojām bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības norisinās arī Dienvidrietumu, Ziemeļu priekšpilsētas un Zaļās birzes mikrorajonos. Ar nodarbību grafiku un treneru kontaktinformāciju var iepazīties pašvaldības mājaslapā: www.liepaja.lv/veseliba.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.