Seska ekipāža otrā pēc Ungārijas ERC posma septiņiem ātrumposmiem

Liepājas pilots Mārtiņš Sesks un stūrmanis Renārs Francis pēc sestdien veiktajiem sešiem ātrumposmiem Eiropas rallija čempionāta (ERC) pirmajā posmā – Ungārijas rallijā – ieņem otro vietu.

Liepājas ekipāža, kas startē ar “Toyota GR Yaris Rally 2”, otrajā un ceturtajā ātrumposmā bija ceturtā, trešajā un piektajā – otrā, sestajā ātrumposmā uzvarēja, bet septītajā ieņēma desmito vietu.

Pēc otrās sacensību dienas līderis ir soms Miko Heikile (“Toyota GR Yaris”), bet Seska ekipāža atpaliek tikai 2,3 sekundes, 24 ekipāžu konkurencē ieņemot otro vietu.

Trešajā vietā, no līdera atpaliekot 6,3 sekundes, ir rumāņa Simones Tempestini (“Škoda Fabia RS”).

Svētdien autosportisti veiks vēl sešus ātrumposmus.

Šosezon ERC kalendārā iekļauti astoņi sacensību posmi.

Pagājušajā gadā Sesks/Francis ERC startēja ar “Škoda Fabia RS” un kopvērtējumā izcīnīja otro vietu, piekāpjoties vien jaunzēlandiešu Haidena Padona/Džona Kenarda ekipāžai.