Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Sestdien Grobiņā startēs “Bruģa bumbas” jaunā sezona

Sestdien, 25. maijā, Grobiņas pilsētas centrā – Dzērves laukumā pie luterāņu baznīcas – tiks aizvadīts pirmais no kopā sešiem plānotajiem 2024. gada vasaras ielu basketbola posmiem, kas plašāk zināms ar nosaukumu “Bruģa bumba”. Sacensības sāksies pulksten 11.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad ”Bruģa bumbas” čempionāts sāksies maija izskaņā un noslēgsies augustā. Sacensību organizatori piedāvā šajā laika posmā piedalīties visiem basketbola cienītājiem kopā vismaz piecos posmos dažādās lokācijās ne tikai Liepājā, bet arī Grobiņā. Čempionātam starts tiks dots 25. maijā Grobiņā, toties otrs posms gaidāms 12. jūnijā pie burgernīcas ”Street Burgers”. Trešais t/c ‘’Kurzeme’’ čempionāta posms notiks 4. jūlijā Kristapa Porziņģa basketbola laukumā blakus stadiona ”Daugava” palīgstadionam, un arī visi atlikušie posmi notiks šajā laukumā. Tālāk ceturtais ”SPB Sporta Bode” posms norisināsies 17. jūlijā, savukārt piektais ”LOC” posms notiks 31. jūlijā, un šajā posmā tiks noskaidroti visi finālisti jeb izšķirošā sestā posma dalībnieki, portālu “ReKurZeme” informē čempionāta pārstāvis Dāvis Plūme.

Vērts pieminēt, ka čempionāta noslēdzošajā 6. posmā, kas norisināsies 14. augustā KP basketbola laukumā pie Daugavas palīgstadiona, varēs piedalīties tikai kopvērtējuma četras labākās komandas katrā vecuma grupā, tādējādi noskaidrojot pašus labākos šī gada ”Bruģa bumbas” čempionātā. Noslēdzošajā fināla posmā risināsies pusfināla un fināla spēles visas dienas garumā, noskaidrojot šī gada čempionus visās vecuma grupās.

Līdzīgi kā iepriekšējā gadā, arī šogad sacensības norisināsies sešās dažādās grupās. Šajā sezonā ir plānotas dažas izmaiņas un šoreiz nebūs ierastās MIX grupas, toties zēniem sacensības norisināsies četrās dažādās vecuma grupās, dodot iespēju piedalīties gados jaunākiem basketbolistiem. Savukārt meitenēm spēles notiks divās dažādās grupās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bez izņēmuma arī šogad bez basketbola spēlēm tiks noskaidroti meistarīgākie spēlētāji individuālajās 1v1 sacensībās, kā arī meistarības konkursā, kuri cīnīsies par galveno balvu – 100 EUR dāvanu kartēm no tirdzniecības centra ”Kurzeme” un ”Sporta Bode”.

Pieteikšanās sacensībām ir iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms to sākuma. Dalības maksa U99 vecuma grupās vīriešiem un sievietēm no komandas ir 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Savukārt visās jauniešu vecuma grupās dalības maksa no komandas ir 5 EUR, tādā veidā veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū.

Vecuma grupas:
U-11 zēni (2013. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-14 zēni (2010. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-14 meitenes (2010.gadā dzimušās un jaunākas meitenes)
U-17 zēni (2007. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-99 vīrieši (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U-99 sievietes (sievietes bez vecuma ierobežojuma)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

”Bruģa Bumba 2024” sacensību posmi:
1.posms 25.maijs 11:00 (Grobiņas pilsēta)
2.posms 12. jūnijs 18:00 (Street Burgers posms pie LOC ledus halles)
3.posms 4. jūlijs 18:00 (t/c Kurzeme posms KP laukumā)
4.posms 17. jūlijs 18:00 (Sporta Bode posms KP laukumā)
5.posms 31.jūlijs 18:00 (LOC posms KP laukumā)
6.posms 14.augusts 18:00 (Finālposms KP laukumā).

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.