Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Sestdien Grobiņā tiks dots starts “Bruģa bumbai”

Sestdien, 27. maijā, Grobiņas pilsētas centrā (Dzērves laukumā pie luterāņu baznīcas) tiks aizvadīts pirmais no kopā sešiem plānotajiem 2023. gada vasaras ielu basketbola posmiem, kas plašāk zināms ar nosaukumu „Bruģa bumba”. Sacensības sāksies pulksten 11.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad ”Bruģa bumbas” čempionāts sāksies maija izskaņā un noslēgsies augustā. Sacensību organizatori piedāvā šajā laika posmā piedalīties visiem basketbola cienītājiem kopā vismaz piecos posmos dažādās lokācijās ne tikai Liepājā, bet arī Grobiņā. Čempionātam starts tiks dots 27. maijā Grobiņā, toties otrs posms gaidāms 15. jūnijā pie burgernīcas ”Street Burgers”. Trešais ”LOC” čempionāta posms notiks 5. jūlijā Kristapa Porziņģa basketbola laukumā blakus stadiona ”Daugava” palīgstadionam, un arī visi atlikušie posmi notiks šajā laukumā. Tālāk ceturtais ”SPB Sporta Bode” posms norisināsies 19. jūlijā, savukārt piektais ”t/c Kurzeme” posms notiks 1. augustā, un šajā posmā tiks noskaidroti visi finālisti jeb izšķirošā sestā posma dalībnieki, portālu “ReKurZeme” informē turnīra pārstāvis Dāvis Plūme.

Vērts pieminēt, ka čempionāta noslēdzošajā 6. posmā, kas norisināsies 12. augustā KP basketbola laukumā pie Daugavas palīgstadiona, varēs piedalīties tikai kopvērtējuma četras labākās komandas katrā vecuma grupā, tādējādi noskaidrojot pašus labākos šī gada ”Bruģa bumbas” čempionātā. Noslēdzošajā fināla posmā risināsies pusfināla un fināla spēles visas dienas garumā, noskaidrojot šī gada čempionus visās vecuma grupās.

Līdzīgi kā iepriekšējā gadā, arī šogad sacensības norisināsies sešās dažādās grupās. Zēniem sacensības norisināsies trijās vecuma grupās: U-15, U-18 un U-99. Savukārt, meitenes tiks iedalītas divās grupās: U-13 un U-99. Un, protams, neiztikt arī bez labi zināmās un ierastās MIX grupas, kur cīņas vienmēr ir bijušas saistošas un aizraujošas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bez izņēmuma arī šogad bez basketbola spēlēm tiks noskaidroti individuāli meistarīgākie spēlētāji, kuri cīnīsies par galveno balvu – 100 EUR dāvanu karti, kuru sarūpēs tirdzniecības nams ”Kurzeme”. Pasākuma laikā norisināsies ne tikai labi zināmais meistarības konkurss, bet arī šogad kā jaunums būs 1v1 sacensības, kurās spēles notiks individuālajā konkurencē. No visiem dalībniekiem, kuri būs pieteikušies, tiks izlozēti astoņi, un viņi spēlēs attiecīgi ceturtdaļfināla, pusfināla spēles, un divi labākie tiksies finālā, noskaidrojot katra posma individuāli meistarīgāko spēlētāju 1v1 formātā.
Pieteikšanās sacensībām ir iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms to sākuma.
Dalības maksa no komandas ir 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Līdzīgi kā pirms gada, arī šogad Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā ir bez maksas, tādā veidā veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū.

Vecuma grupas:
U-15 zēni        (2008. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-18 zēni        (2005. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-99 vīrieši     (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U-13 meitenes (2010.gadā dzimušās un jaunākas meitenes)
U-99 sievietes (meitenes bez vecuma ierobežojuma)
MIX grupa      (komandā spēlē vismaz viena meitene)

“Bruģa bumbas 2023” sacensību posmi:
1.posms           27.maijs           11:00     (Grobiņas pilsēta)
2.posms           15. jūnijs          18:30     (Street Burgers posms pie LOC ledus halles)
3.posms           5. jūlijs             18:30     (LOC posms KP laukumā)
4.posms           19. jūlijs           18:30     (Sporta Bode posms KP laukumā)
5.posms           1.augusts         18:30     (t/c Kurzeme posms KP laukumā)
6.posms           12.augusts       12:00     (Noslēguma posms KP laukumā).

Foto no organizatoru arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.