Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Sestdien Kazdangas un Apriķu muižās notiks “Leģendu nakts” brīnumi un maģija

Sestdien, 29. oktobrī, jau vienpadsmito reizi norisināsies tradicionālais un ikgadējais Latvijas piļu un muižu asociācijas (LPMA) organizētais pasākums “Leģendu nakts 2022”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī gada pasākuma tēma – brīnumi, maģija un zinātnes atklājumi. 18. gs. ir bagāts ar atklājumiem ķīmijā, fizika, astronomijā, citās zinātnēs un industrializācijā, un tas ir laiks, kad atklājumi tika izmantoti cilvēku pārsteigšanai, izklaidēšanai, mānīšanai, pat iebiedēšanai, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

No Dienvidkurzemes novada leģendu naktī piedalīsies Kazdangas un Apriķu muižas. Kazdangas muižas pasākumā “Pēc saules rieta Kazdangā” no plkst. 18.00 līdz pat pusnaktij apmeklētājiem būs atvērts apskatei Kavalieru nams un leģendām apvītie muižas velvju pagrabi, kuros sagaidīs ne vien burvji, bet arī nākotnes pareģotāji.

Apriķu muižā no plkst. 19.00 maģisku vakara noskaņu uzburs mūzika un vakara gaismas spēles muižā, kā arī aizvedīs 19. gs. kultūras un zinātnes atklājumos. Muiža apmeklētājiem atvērta līdz 24.00.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.