Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Sestdien notiks LTV konkursa “Supernova” fināls

Publicitātes foto

Sestdien, 12. februārī, notiks Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa “Supernova 2022” fināls. Tiešraidē par iespēju pārstāvēt Latviju 66. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā, Itālijā sacentīsies desmit dalībnieki. Šajā vakarā uzvarētājus izvēlēsies visās Baltijas valstīs – fināli notiks arī Igaunijā un Lietuvā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Supernovas” pusfināla tiešraidē skatītāji un žūrija lēma, ka finālā piedalīsies: Aminata, “Bermudu divstūris”, “Bujāns”, “Citi zēni”, Elīna Gluzunova, “Inspo”, Linda Rušeniece, “Mēs jūs mīlam”, Miks Galvanovskis un RAUM (uzskaitīti alfabēta secībā), portālu “ReKurZeme” informē “Latvijas Televīzijas” komunikācijas speciāliste Anita Jansone.

Arī finālā skatītāju īsziņu un telefonbalsojuma rezultātus saskaitīs kopā ar žūrijas balsojuma rezultātiem. Katrai skatītāja balsij būs būtiska nozīme – par savu favorītu no viena tālruņa numura varēs zvanīt un sūtīt īsziņas neierobežotā skaitā.

Svinot, ka Baltijas valstis pārstāvjus Eirovīzijai izvēlēsies reizē, konkursa “Supernova” finālā skatītājus priecēs viesmākslinieki: pagājušā gada Eirovīzijas dziesmu konkursa dalībnieki – poproka grupa “THE ROOP” no Lietuvas un dziedātājs UKU SUVISTE no Igaunijas. “The Roop” ar dziesmu “Discoteque” konkursa finālā Roterdamā, Nīderlandē ieguva augsto 8. vietu, savukārt dziedātājs, pianists un producents Uku Suviste ar dziesmu “The Lucky One” otrajā pusfinālā ieņēma 13. vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzstāšanās secība “Supernova 2022” finālā:

  1. RAUM “Plans”
  2. LINDA RUŠENIECE “Pay My Own Bills”
  3. BERMUDU DIVSTŪRIS “BAD”
  4. MIKS GALVANOVSKIS “I’m Just A Sinner”
  5. BUJĀNS “He, She, You & Me”
  6. ELĪNA GLUZUNOVA “Es pabiju tur”
  7. CITI ZĒNI “Eat Your Salad”
  8. INSPO “A Happy Place”
  9. MĒS JŪS MĪLAM “Rich Itch”
  10. AMINATA “I’m Letting You Go”

Fināla aizkulises tiešraidē “Supernova neoficiāli” būs skatāmas LTV jauniešu platformas “16+” Youtube kanālā (LTV_16plus) un sabiedrisko mediju portālā LSM. Tiešraidi plkst. 21.05 vadīs Nansija Garkalne un influenceris Armands Jaunzems jeb Armis J. Uzreiz pēc nokāpšanas no skatuves “Supernovas” finālistiem pašiem būs iespēja iejusties dīvāna ekspertu lomās, atbildēt uz jautājumiem, komentēt ierakstus sociālajos tīklos, kā arī izpildīt dažādus izaicinošus uzdevumus. Būs arī īpašais finālistu totalizators. Tiešraidē “Supernova neoficiāli” finālisti viesosies tieši tādā pašā secībā, kādā kāps uz “Supernovas” skatuves.
“Supernova” fināls – 12. februārī plkst. 21.05 LTV1 un REplay.lv. LTV7 būs iespēja vērot tiešraidi ar surdotulkojumu.

Detalizētus rezultātus, norādot žūrijas piešķirtās vietas un skatītāju balsojuma rezultātus, LTV publicēs pēc fināla 12. februārī. Savukārt konkursa žūrijas sastāvu LTV atklās pēc starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa. Žūrijā ir Latvijas mūzikas industrijas, pasākumu jomas un televīzijas pārstāvji, kā arī ārvalstu profesionāļi.
Konkursa “Supernova” mērķis ir atrast spožu mākslinieku un populārās mūzikas skaņdarbu, kas pārstāvēs Latviju vērienīgajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā, Itālijā.

Izlozē noskaidrots, ka 2022. gada Eirovīzijā Latvijas, tātad konkursa “Supernova” uzvarētāja, dziesma izskanēs pirmajā pusfinālā 10. maijā. Tajā piedalīsies arī Albānija, Šveice, Slovēnija, Bulgārija, Moldova, Ukraina, Lietuva, Nīderlande, Norvēģija, Krievija, Portugāle, Dānija, Armēnija, Austrija, Horvātija, Islande un Grieķija. Eirovīzijas otrais pusfināls notiks 12. maijā, fināls – 14. maijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.