Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Sestdien Ziemupes jūrmalā atpūtas pasākums “ma-DARA”

Sestdien, 20. augustā, no pulksten 13 Ziemupes jūrmalas stāvlaukumā, Dienvidkurzemes novadā norisināsies atpūtas pasākums “ma-DARA”. Šī gada virstēma – Upe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ma-DARA ik gadu augusta trešajā nedēļā sevī pulcē dažādas folkloras kopas, mūziķus, radošas personības, amatniekus, dzejniekus, dziesminiekus, tos, kuri dara, iedvesmo, izglīto. Arī šajā gadā gaidāmi muzikāli pārsteigumi, izzinošas tikšanās, portālu “ReKurZeme” informē viena no organizatorēm Daina Vanaga.

ma-DARA SKAN dzirdēsim – vokālo studiju “Tev un man” Igetas Ozoliņas vadībā, kapelu “Skani”, Bārtas etnogrāfisko ansambli, folkoras kopu “Laukam pāri”, lietuviešu fokloras kopu “Kurtuove”, Križevic Bandu, grupu “Trancendentālē”, virtuoso ģitāristu Rihardu Sauli, Robertu Vidzinski, folkloras kopu “Medainis”
TĒJNĪCĀ satiksies Grieta Pīrāga, Āris Godiņš, Laura Vītola, Linda Kilevica, Sanita Stepena, Emīls Dreiblats, Austrasbērni.

Preču, zināšanu un prasmju MĪTAVĀ būs iespējams iegādāties iemezglotos dzintarus no “Noķerts Liepājā”, punktoto mandalu ziedus uz dažādiem priekšmetiem no iizekii, Harija Jaunzemja seno baltu rotas darinātas bronzā, Inetas Vēveres darinājumus no meldriem, Zanes Eltermanes un Antras Mazikas (darbnīca tēma: māls) keramiku, rokdarbus no Gunas Skroderēnas, TLMS “Madara”, Anitas rokdarbiem, TLMS “Liepava” meistarēm, kazas sieru no ZS “Kļavnieki”, augu un ziedu hidrolātus no “Skara” un citiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar zināšanām dalīsies un uz radošu darbošanos aicinās Sandra Vensko dzejas meitardabnīcā “Medus upe”, pirtniece, zāļu sieva – Māra Tīmane ar skrubīšu meistardabnīcu un sarunu par un ap augiem un to nozīmi mūsu katra dzīvē, uz keramikas un kvadrātveida lakatu adīšanas meistardarbnīcu aicina Kristīne Revica un Madara Rubena, Laura Ditke (Raksta hennu) piedāvās tikt pie hennas zīmējuma, sevi iepazīt palīdzēs grafoloģe, par to kā tas, kas ir upēs ietekmē jūru stāstīs Latvijas Hidroekoloģijas institūta pārstāvji, kā arī citi.

Sestdien plkst. 11 un plkst.12 iespējams apmeklēt lietuviešu mākslinieces Gabrielles Žemaitytes-Travis multimediāla laikmetīgās mākslas izstādi ANTAGONISED MEDIATIONS (tulk. Antagonizētas starpniecības) gida Valtera A. Vītola stāstu un skaidrojumu vadībā.

Pateicoties Vērgales pagasta pārvaldei, iespējams pieteikties īpašajam reisam, ka plkst.12 kursēs no Liepājas uz Ziemupi, pēc pasākuma – atpakaļ. Pieteikties var zvanot 26107720 vai 29400470.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.