SK “Jumta” basketbolisti uzvar “RK Metālu” un iekļūst Aizputes čempionāta pusfinālā

SK “Jumta” basketbolisti trešdien, 3. janvārī, Aizputes sporta centrā “Lejaskurzeme” Aizputes čempionāta ceturtdaļfinālā uzvarēja “RK Metāls” vienību.

SK “Jumts” uzvarēja ar 75:63, portālu “ReKurZeme” informē čempionāta galvenais tiesnesis Gints Sedols.

Pēc pirmās ceturtdaļas gan vadībā bija “RK Metāla” basketbolisti – 18:16. Savukārt pēc pirmā puslaika SK “Jumts” vienībai bija divu punktu pārsvars – 30:28. Pēc trim ceturtdaļām SK “Jumts” jau bija vadībā ar 54:42.

Ceturtdien, 4. janvārī, pulksten 19.30 Aizputes sporta centrā ceturtdaļfinālā spēlēs “Apriķi” un “Hasenpoth”.

“ReKurZeme” jau rakstīja, ka Aizputes basketbola čempionāta regulāro turnīru pirmajā vietā noslēdza “Kalvene”, otro vietu ieguva “Gavieze”. Abas vienības nodrošinājušas vietu pusfinālā.

SK “Jumts” 10. janvārī pulksten 19.30 pusfinālā spēlēs ar “Gaviezi”. Otra pusfināla spēle būs 8. janvārī. Aizputes čempionāta basketbolā spēles par godalgām būs 19. janvārī.