SK “Jumts” Aizputes basketbola čempionāta pusfinālā uzvar “Gaviezi”

SK “Jumta” basketbolisti trešdien, 10. janvārī, Aizputes sporta centrā Aizputes basketbola čempionāta pusfinālā uzvarēja “Gaviezi”.

SK “Jumta” spēlētāji izcīnīja uzvaru ar 66:56, portālu “ReKurZeme” informē čempionāta galvenais tiesnesis Gints Sedols.

Pēc pirmās ceturtdaļas ar 20:19 vadībā bija “Gavieze”. Savukārt pēc pirmā puslaika 14 punktu pārsvars bija SK “Jumts” vienībai – 40:26. Pēc trim ceturtdaļām SK “Jumts” bija vadībā ar 53:37.

“Gavieze” regulārajā turnīrā ieguva otro vietu un automātiski nodrošināja vietu pusfinālā. Savukārt SK “Jumts” regulārajā turnīrā ierindojās trešajā vietā. Ceturtdaļfinālā SK “Jumts” ar 75:63 uzvarēja komandu “RK Metāls”.

“ReKurZeme” jau rakstīja, ka pirmdien pusfinālā “Hasenpoth” ar 81:74 uzvarēja regulārā turnīra līdervienību “Kalveni”.

Aizputes čempionāts basketbolā Aizputes sporta centrā noslēgsies 19. janvārī. Pulksten 19 par trešo vietu spēlēs “Kalvene” un “Gavieze”. Pulksten 20.30 finālā spēkosies “Hasenpoth” un SK “Jumts”.