Skolēnu šaha Olimpiādes finālturnīrā liepājniekiem labi rezultāti

1. maijā aizvadīts skolēnu šaha Olimpiādes finālturnīrs, kurā piedalījās 185 skolēni no visas Latvijas.

No Liepājas Kompleksās sporta skolas šaha nodaļas startēja deviņi audzēkņi, kuri pārstāvēja gan Liepājas, gan novada mācību iestādes, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Kompleksās sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Šahistu trenere Gaļina Sudmale stāsta: “Sporta skolas audzēkņu varēja būt vairāk, bet, diemžēl mācību un pārbaudes darbu dēļ ne visi, kuriem bija tiesības piedalīties finālsacensībās, varēja tās izmantot.

Konkurence bija ļoti sīva, vislabāk veicās Annai Petrovai no Liepājas Oskara Kalpaka vidusskolas 12. klases – viņa ieņēma 10. vietu no 27 un kopvērtējumā (tikai šajā grupā jaunietes un jaunieši spēlēja kopā) izcīnīja 2. vietu jaunietēm. Jauniešiem 8. vietu kopvērtējumā izcīnīja Markuss Apenītis no Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskolas. Pārējie šahisti bija gandarīti par dalību tik grandiozā pasākumā, jo iekrāta gan jaunā pieredze, gan pārbaudītas savas prasmes.”