Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Šonedēļ “Gandrīz ideālas vakariņas” gatavos liepājnieki

“Gandrīz ideālas vakariņas” šonedēļ kanālā TV3 dodas uz vēju pilsētu Liepāju! Pie vakariņu galda tiksies pilsētas galvenais arhitekts Uģis Kaugurs, aktrise Signe Dancīte, Liepājas interjera muzeja vadītāja Ieva Dzintare un elektroniskās mūzikas mākslinieks Kashuks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmais namatēvs būs elektroniskās mūzikas mākslinieks Kashuks, kurš savus viesus sajūsminās ar sievas recepšu interpretācijām ģimenes ābeļdārzā, pie paša gatavota galda – ļaus viesiem pabūt viņa pasaulē, portālu “ReKurZeme” informē “TV3 Group” sabiedrisko attiecību speciāliste Lauma Zommere.

Otrajā vakarā viesus uzņems Liepājas interjera muzeja vadītāja Ieva Dzintare. Viņa kā profesionāla muzeja vadītāja skatītājus un savus viesus izvadās pa Liepāju, cauri dažādiem gadsimtiem gan ēdienos, gan arī stāstos. Bet, izklaidējot viesus, būs sagatavojusi īstu pērļu medības.

Trešā vakara namatēvs – Liepājas pilsētas galvenais arhitekts Uģis Kaugurs. Viņš viesus aicina uz mākslinieka darbnīcu, no kuras paveras lielisks skats uz pilsētu. Viņam patīk, kā pats saka, nesamudrīti ēdieni, bet kā izklaidi saviem viesiem viņš piedāvās braucienu ar kuģīti un savu stāstījumu par Liepāju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nedēļa noslēgsies aktrises Signes Dancītes mājās. Viņa ļoti aizraujas ar gatavošanu, tāpēc gatavošanas laikā atklās interesantus un daudziem nezināmus faktus par ēdienu. Skatītājiem viņa ļaus ieskatīties Liepājas teātra aizkulisēs, bet viesus vedīs skatīties saulrietu jūrā.

Publicitātes foto.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.