Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Šosezon pirmo reizi tiks aizvadīts Baltijas jūras valstu rallija čempionāts

Ar četru Baltijas jūras reģiona valstu dalību šosezon tiks aizvadīts Baltijas jūras valstu rallija čempionāts, ceturtdien paziņoja sacensību rīkotāja “RA Events”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunizveidotais rallija čempionāts pirmajā sezonā, kas ilgs no marta līdz augustam, piedalīsies četras valstis – Somija, Lietuva, Latvija un Igaunija.

Sezonas laikā tiks aizvadīti četri posmi, no kuriem pirmais Somijā paredzēts 3. un 4.martā, bet Latvija 4. un 5.augustā Cēsīs uzņems trešo posmu. Sezonas noslēdzošais posms paredzēts 25. un 26.augustā Igaunijā.

Baltijas jūras valstu rallija čempionātā kopā paredzētas sešas ieskaites klases, dalību čempionātā pieļaujot gan ar starptautiskajiem, gan nacionālajiem tehniskajiem noteikumiem atbilstošām rallija automašīnām – kā pilnpiedziņas, tā arī vienas ass piedziņas auto.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Čempionāta ieskaitē tiks automātiski iekļautas visas tās ekipāžas, kuras kādā no posmiem startēs ar čempionāta tehniskajiem noteikumiem atbilstošu rallija auto. Savukārt katrā posmā katras klases 15 ātrākās ekipāžas saņems čempionāta ieskaites punktus, bet laika ekipāža tiktu iekļauta sezonas kopvērtējumā tai jāstartē vismaz divos no četriem posmiem.

Baltijas jūras valstu rallija čempionātā tiks noteikti uzvarētāji arī atsevišķā nāciju ieskaitē. Atbilstoši katra posma rezultātiem, divi ātrākie kādu valsti pārstāvošie piloti saņems punktus un, tos summējot, tiks noskaidrota viena valsts, kuras pārstāvjiem tiks pasniegts uzvarētāju kauss.

Foto – Raimonts Volonts

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.