Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Spriedīs par Liepājas attīstības iespējām

Foto – Facebook.com/Liepajalv

Liepājā sestdien pulksten 18 biedrība “Radi vidi pats” tiks rīkots tiešsaistes pasākums, lai pārrunātu, kādā pilsētā liepājnieki vēlas dzīvot un kā veicināt šādas pilsētas attīstību, aģentūru LETA informēja projekta “Radi Liepāju pats” sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze More.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darbnīcas dalībnieki iedvesmosies no jau esošām un īstenotām iniciatīvām, dalīsies domās un idejās par “lieliskās pilsētas” sapni, kā arī konstatēs esošos izaicinājumus Liepājas pilsētā un apkārtnē.

Bez ievērības nepaliks arī biedrības izveidotā iniciatīvu platforma, ar kuru darbnīcas laikā būs iespēja iepazīties plašāk – iepazīt tās darbības specifiku un mērķus, kā arī praktisku pielietojumu.

Darbnīcas formāts plānota kā praktiska darbošanās, tāpēc svarīgi, lai dalībniekiem būtu iespēja izmantot mikrofonu un kameru.

Darbnīca notiks projektā “Radi Liepāju pats”. “Radi Liepāju pats” laikā notiek sarunu vakari, diskusijas, šovasar izveidots Kopienas dārzs, savukārt nākotnē plānoti dzīvās bibliotēkas pasākumi un mākslas kampaņa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.