Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Svinēs Grobiņas 329. jubileju

Godinot Grobiņas pilsētu 329. gadadienā, kopš tai piešķirtas pilsētas tiesības, šonedēļ ikviens aicināts uz svētku pasākumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ceturtdien, 22. februārī pulksten 18 Grobiņas Mūzikas un mākslas skolas otrā stāva zālē aktieris Mārtiņš Vilsons ar dzejas izrādi “Čaks. Vilsons. Iedomu spoguļi”. Ieeja – pieci eiro. Biļetes iegādājamas pasākuma norises vietā no pulksten 17.30, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

Sestdien, 24. februārī, pulksten 19 Grobiņas sporta centrā Grobiņas pilsētas radošo kolektīvu kopkoncerts “Atspulgi”. Koncerta laikā caur vēstures prizmu meklēs atbildi uz jautājumu – kas ir šodienas grobiņnieki? Atbildi palīdzes rast Ālandes upe, Kuršu sieva, hercogs Ketlers, Frīdrihs Kazimirs, Jānis Pliekšāns, Zenta Mauriņa un citi.

“Grobiņa ir pilsēta ar senu vēsturi, kuru veidojuši dažādi laiki un personības, tāpēc nav iespējams to visu izstāstīt vienā koncertstāstā, tāpēc tēli no senatnes un šodienas ļaudis veidos emocionālu stāstu. Koncertu ietērpsim dziesmās, kuru vārdi vedinās klausītājus domāt par dažādām vērtībām, un dejās, kas skatītājiem sniegs enerģiju,” par svētku koncertu stāsta Grobiņas pilsētas kultūras pasākumu organizatore Gunta Gruntiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertā piedalīsies Dienvidkurzemes novada apvienotais koklētāju ansamblis “Stīga”, postfolka grupa “Piemares kurši”, folkloras kopa “Dzērvīte”, Grobiņas jauktais koris “Vēl”, Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola meiteņu koris, zēnu koris, jauktais koris un kopkoris, JDK “Spararats”, VPDK “Sudmaliņas” un Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskolas 2. un 3. klašu deju kolektīvi, 4. un 5. klašu deju kolektīvs un 6. klašu deju kolektīvs.

“Vēlos novēlēt ikvienam grobiņniekam būt savas pilsētas patriotam un sajūtu, ka nekur nav tik labi kā Grobiņā, savukārt koncerta apmeklētājiem novēlu iegūt emocijas, kas dod iedvesmu jauniem darbiem un mērķiem!” piebilst G. Gruntiņa.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.