Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Tet” kļūst par “Rally Liepāja” ģenerālsponsoru

Foto – Tet Rally Liepāja

Tehnoloģiju uzņēmums Tet un starptautisku autosporta sacensību rīkotājs RA Events vienojušies par sadarbību, apvienojot abu partneru idejas un resursus, tādējādi veicinot turpmāku FIA Eiropas rallija čempionāta Latvijas posma sarīkošanas kvalitātes izaugsmi. Līdz ar Tet kļūšanu par rallija ģenerālsponsoru, turpmāk sacensību nosaukums būs Tet Rally Liepāja. FIA Eiropas rallija čempionāta piektais posms Talsu un Dienvidkurzemes novadā, šogad notiks 1.-3. jūlijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Kopš pirmās rallija sarīkošanas reizes 2013. gadā allaž esam meklējuši uzticamus partnerus, ar kuriem sadarboties, lai arvien nostiprinātu mūsu rīkotā rallija pozīcijas FIA Eiropas rallija čempionāta apritē, kā arī arvien plašāk nestu Latvijas vārdu aiz mūsu valsts robežām. Ir patiess prieks, ka tieši rallija desmitās sarīkošanas reizes jubilejas gadā esam vienojušies par sadarbību ar tik spēcīgu partneri, kāds ir tehnoloģiju uzņēmums Tet, kas kļuvis par mūsu rallija ģenerālsponsoru un kura nosaukums nu būs iekļauts arī mūsu rallija nosaukumā – Tet Rally Liepāja. Šis ir ļoti nozīmīgs solis mūsu rallija attīstībā, kas, kopīgi strādājot, ļaus īstenot vairākas idejas, tādējādi vēl vairāk paaugstinot gan sacensību sarīkošanas kvalitāti, gan kopumā veicinot autorallija popularitāti Latvijā,” izsakās RA Events direktors Raimonds Strokšs.

“Vēlme izdarīt vairāk, nekad nepadoties un sasniegt vēl labākus rezultātus ir vienojošie elementi, kas mūs saista ar sportu. Un, lai sasniegtu izcilus rezultātus, ir nepieciešami uzticami partneri, kas domā līdzīgi, tāpēc esmu pārliecināts, ka sadarbībā ar RA Events Kurzemes ceļi būs veiksmīgi visām ekipāžām un ātrajiem spēkratiem, kas startēs Tet Rally Liepāja un, protams, šīs sacensības būs arī aizraujošs piedzīvojums visiem skatītājiem. Mūs saista kopīga tiekšanās pēc maksimāli augstākajiem rezultātiem, kas, cerams, jau tuvākajā nākotnē ļaus sasniegt vēl lielāku rallija un arī Liepājas reģiona atpazīstamību, jo kopā mēs varam vēl labāk un jaudīgāk,” saka Tet galvenais izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks.

FIA Eiropas rallija čempionāta piektais posms Tet Rally Liepāja šogad notiks 1.-3. jūlijā, un tā ātrumposmi norisināsies Talsu un Dienvidkurzemes novados.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.