Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Tiek izsludināta pieteikšanās “Liepāja Throwdown 2022” sacensību kvalifikācijai

Publicitātes foto
  1. un 9. oktobrī Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39, norisināsies spēka, ātruma un izturības sacensības „Liepāja Throwdown 2022”. Pirmo reizi Liepājā notiks divu dienu sacensības, kurās aicināti piedalīties Latvijas, Lietuvas un Igaunijas atlēti.

Sacensībās aicināti piedalīties sportisti 10 kategorijās: sporta klasē vīriešiem un sievietēm, elites klasē vīriešiem un sievietēm, 35+ klasē vīriešiem un sievietēm, 40+ klasē vīriešiem un sievietēm, pusaudžu klasē jauniešiem un jaunietēm no 16 līdz 17 gadiem, portālu “ReKurZeme” informē sporta kluba “Power House Liepāja” vadītājs Jānis Putra.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piedalīties aicinātas arī miksētas sportistu komandas. Komandā drīkst būt dalībnieki no dažādiem klubiem, tajā jābūt vismaz 2 sievietēm un 2 vīriešiem.

Dalības maksa sacensībās:
• agrās pieteikšanās cena līdz 1. septembrim ir 40 eiro, pēc tam – 60 eiro no sportista,
• agrās pieteikšanās cena pusaudžiem līdz 1. septembrim ir 25 eiro, pēc tam – 40 eiro,
• agrās pieteikšanās cena komandām līdz 1. septembrim ir 100 eiro, pēc tam – 150 eiro.

Kvalifikācijas divi uzdevumi tiks izziņoti 2. septembrī. Dalība kvalifikācijā notiks, iesniedzot vērtēšanai uzfilmētu pārbaudījumu veikšanas videomateriālu. Pieteikšanās sacensībām noslēgsies 9. septembrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensību norises dienās dalībniekiem būs jāveic 4-5 uzdevumi, savstarpēji sacenšoties par uzvarētāja kausu. Būs arī uzdevums baseinā, kas pārbaudīs kardio spējas. Šogad “Liepāja Throwdown” sacensības būs arī atlases kārta Latvijas funkcionālā fitnesa čempionātam – labākie sacensību finālisti automātiski kvalificēsies Latvijas čempionātam.

Sacensības organizē sporta klubs “Power House Liepāja” ar Liepājas pilsētas atbalstu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.