Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Tiešsaistē notiks saruna par Putina režīma karu Ukrainā un informatīvās telpas izaicinājumiem

Lai skaidrotu liepājniekiem un citiem interesentiem jautājumus, kas skar Putina izraisīto karu Ukrainā un ar to saistītos informatīvās telpas izaicinājumus, trešdien, 30. martā, no plkst. 15.00 līdz 16.30 Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valsts kanceleju tiešsaistē Liepājas pašvaldības Facebook kontā aicina uz sarunu ar nozares ekspertiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sarunā tiks runāts par to, kā atpazīt dezinformāciju un kādi šobrīd ir biežāk lietotie dezinformācijas vēstījumi par Putina režīma karu Ukrainā. Aicinām uzzināt aktuālāko tiešsaistes sarunā un uzdod savus jautājumus, informē Liepājas pašvaldība.

Tiešsaistes saruna sastāvēs no trīs daļām:

Sākumā Valsts kancelejas Stratēģiskās komunikācijas koordinācijas departamenta direktors Dr. Rihards Bambals iesāks ar tēmu: “Galvenie informatīvās telpas izaicinājumi un biežāk uzdotie jautājumi par karu Ukrainā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc tam Valsts kancelejas Stratēģiskās komunikācijas koordinācijas departamenta konsultante Nora Biteniece stāstīs par tēmu: “Kā atpazīt dezinformāciju un kādi ir biežāk lietotie dezinformācijas vēstījumi par karu?”

Sarunas noslēgumā tiks sniegtas atbildes uz jautājumiem, kurus ikviens varēs uzdot komentāru sadaļā!

Saruna plānota pusotru stundu tiešraidē Liepājas Facebook kontā: facebook.com/liepajalv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.