Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Top ģimeņu piedzīvojumu aktivitātes “Lauvu spēles Liepājā” otrā spēle

Pagājušajā gadā izveidotajai aplikācijai “Lauvu spēles LIEPĀJĀ” tiek veidots papildinājums – “Piedzīvojumu spēle ģimenēm ar pirmsskolas vecuma bērniem”, kas bez maksas būs pieejama no augusta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piedzīvojumu spēle piedāvās ģimenēm vai pirmsskolas vecuma bērniem ar audzinātājām izzinošā un aizraujošā veidā kopīgi pavadīt laiku, apmeklēt Liepājā iemīļotu vietu – Jūrmalas parku un iesaistīties dažādu uzdevumu izpildē. Ar uzdevumu starpniecību būs iespēja gan iepazīt parka daudzveidīgos kokus un augus, gan uzzināt vairāk par īstiem un fantastiskiem dzīvniekiem parkā. Aplikācija ietvers īpaši radītu maršrutu ilustrētā un bērniem saistošā kartē ar kontrolpunktiem, kuros meklēt atbildes uz dažādiem jautājumiem vai kopā izpildīt video uzdevumus – horeogrāfes Kristīnes Brīniņas izstrādātus kustību vingrinājumus. Šajā spēlē īpaši padomāts par ģimenes locekļu līdzdarbošanos un kustību prieka attīstīšanu, portālu “ReKurZeme” informē biedrības “kultūrBĀKA” sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Liepiņa.

  1. gadā izzinošajai aktivitātei “Lauvu spēles LIEPĀJĀ” izveidotā aplikācija un konkurss iesaistīja vairāk nekā 70 ģimenes ar bērniem vecumā no 7 līdz 10 gadiem, kā arī vairākus tūkstošus pirmsskolas un sākumskolas audzēkņus. Dalībnieki varēja piedalīties gan radošajās darbnīcās, gan sekoja spēles galvenā varoņa – Liepājas Lauvēna varoņdarbiem pilsētā, tādejādi gan mazajiem liepājniekiem, gan pilsētas viesiem sniedzot iespēju atraktīvā veidā labāk iepazīt Liepāju.

Projekts tiek īstenots ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.