Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Topošie viesu uzņemšanas speciālisti sacenšas “SkillsLatvia 2022” pusfinālā

Publicitātes foto

No 8. līdz 9. februārim audzēkņi no astoņām profesionālās izglītības iestādēm sacentīsies nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2022 pusfināla prasmju konkursā “Viesu uzņemšana”, kas šoreiz norisināsies tiešsaistē. Konkursantiem būs jādemonstrē prasmes, sniedzot ieskatu viesu uzņemšanas pakalpojumu speciālista ikdienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursantus sagaidīs darba uzdevums – viesa uzņemšanas simulācija Vecrīgas viesnīcā “Wellton Riverside SPA Hotel”. Jaunajiem speciālistiem telefoniski būs jāpieņem rezervācija, jāreģistrē viesis viesnīcā, jāsniedz tūrisma informācija, kā arī jāveic viesa izrakstīšana no viesnīcas un jārisina nestandarta situācijas. Izmantojot pieejamos materiālus, informāciju, veidlapas, resursus, dokumentāciju un personiskās prasmes, jauniešiem gan rakstiskā, gan mutiskā veidā būs jākomunicē ar viesiem, jāuzklausa viņu vēlmes un vajadzības. Sekmīgai uzdevuma izpildei būs nepieciešamas ne tikai labas klausīšanās un runāšanas prasmes latviešu un angļu valodā, bet arī zināšanas par veidlapu un dokumentu aizpildīšanu un lietišķās sarakstes pamatprasībām e-vidē. Uzdevumus, kurus vērtēs trīs nozares eksperti, jāizpilda sešu stundu laikā, portālu “ReKurZeme” informē VIAA Komunikācijas un programmu publicitātes nodaļas vecākā informācijas speciāliste Diāna Zakrevska.

Pusfinālā piedalīsies speciālisti no Profesionālās vidusskolas Victoria, Bulduru Dārzkopības vidusskolas, Jelgavas tehnikuma, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības, Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma, Liepājas Valsts tehnikuma, Rēzeknes tehnikuma un Ventspils tehnikuma.

Pusfinālu norisi finansē Eiropas Sociālais fonds un līdzfinansē Latvijas valsts projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.