Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Traģēdija Saldus novadā: Iekrītot ūdenī, dzīvību zaudē piecgadnieks

Foto – TV3/Degpunktā

Šonedēļ jau otro reizi saņemtas ziņas par bojāgājušu bērnu. Saldus novadā, Druvā ceturtdien iekritis ūdeni un noslīcis piecus gadus vecs puisēns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zēnu mēģinājuši glābt garāmgājēji un ilgstoši atdzīvināt centušies mediķi, bet diemžēl bez panākumiem, vēsta “TV3” raidījums “Degpunktā”.

Ejot pāri Dīcmaņu strautam Skolas ielā, vietējie apskata uz ceļa noliktās svecītes un ziedus. Par to, kas šeit noticis, dzirdējuši visi Druvā sastaptie un ikviens sēro par mazo puisēnu un jūt līdzi bērna ģimenei. Vakar piecgadnieks kopā ar nedaudz vecāku draugu devies ārā un pie strauta bērna ceļš aprāvās.

Svētdien Lielās Juglas upē ielūzušais zēns ceturtdien atrasts bez dzīvības pazīmēm trīs kilometrus no nelaimes gadījuma vietas, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LETA jau ziņoja, ka kopš svētdienas pēcpusdienas glābēji Ropažu novadā meklēja Lielajā Juglā ledū ielūzušu cilvēku. Zaķumuižā upē bija ielūzis un pazudis 2014.gadā dzimis zēns. Tika sākti aktīvi personas meklēšanas pasākumi, kuros tika piesaistīti plaši operatīvo dienestu spēki.

Visas šīs dienas, no svētdienas līdz ceturtdienai, norisinājās meklēšanas darbi, kuros aktīvi iesaistījās gan Valsts policija, gan Valsts ugunsdzēšanas un glābšanas dienesta ūdenslīdēji, kā arī Rīgas pašvaldības policijas ūdenslīdēji un glābēji, organizācijas “Bezvēsts.lv” brīvprātīgie ar nepieciešamo tehniku un zēna radinieki.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijā, meklēšanas darbus apgrūtināja laikapstākļi, straume, ledus un ūdenstilpes dziļums, kurš dažviet sasniedza pat četrus metrus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ceturtdien, 17.februārī, mainīgo laikapstākļu ietekmē ledus upē bija pakusis. Zēna radinieki, veicot upes apsekošanu ar laivu, 20 metrus no krasta un trīs kilometrus no vietas, kur zēns ielūza upē, pamanīja zēna līķi.

Tika konstatēts, ka atrastā persona ir 2014.gadā dzimušais puisītis, kurš 13.februārī ielūza ledū. Valsts policija par notikušo ir sākusi kriminālprocesu.

Policija izsaka visdziļāko līdzjūtību zēna ģimenei un tuviniekiem, kā arī pateicību par meklēšanas darbiem visām iesaistītajām iestādēm un brīvprātīgajiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.