Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Trešais LOC “Bruģa Bumbas” posms norisināsies KP basketbola laukumā

Publicitātes foto

Trešdien, 29. jūnijā, KP basketbola laukumā pie Daugavas palīgstadiona norisināsies trešais šī gada “Bruģa Bumbas” čempionāta posms, kurš ar katru posmu pulcē arvien vairāk komandu. Pieteikšanās iespējama no pulksten 17:00 – 17:30, bet sacensību sākums pulksten 18:30.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc pirmajiem diviem posmiem pamazām sākušās iezīmēties tās komandas, kuras mērķtiecīgi ”tēmē” uz fināla posmu, taču LOC posms joprojām var ieviest būtiskas izmaiņas kopvērtējumā, līdz ar to, trešdienas vakarā varam sagaidīt emocijām bagātas un spraigas cīņas itin visās vecuma grupās, portālu “ReKurZeme” informē turnīra pārstāvis Dāvis Plūme.

Atgādinām, ka kopumā tiks aizvadīti seši posmi, tādējādi izspēlēties būs iespējams ikvienam interesentam. Turklāt čempionāta noslēdzošajā 6. posmā, kas norisināsies 13.augustā KP basketbola laukumā pie Daugavas palīgstadiona, varēs piedalīties tikai četras labākās kopvērtējuma komandas katrā vecuma grupā, kopā sapulcinot tikai pašus labākos no labākajiem. Fināla posmā norisināsies pusfināla un fināla spēles visas dienas garumā, noskaidrojot šī gada čempionus visās vecuma grupās. Līdz ar to katrs posms ir ārkārtīgi svarīgs, lai krātu savai komandai tik svarīgos punktus un kvalificētos fināla posmam.

Tāpat vēl bez basketbola spēlēm pasākumā tiks noskaidrots arī trešais finālists meistarības konkursā, kuriem fināla posmā 13. augustā būs jācīnās par galveno balvu – 100 EUR dāvanu karti, kuru sarūpēs tirdzniecības centrs ”Kurzeme”. Pirmajos divos posmos ātrākie un precīzākie izrādījušās Megija Šaķe un Marta Strautiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms tā sākuma, līdz ar to ”LOC” posmam pieteikšanās notiks no pulksten 17:00 – 17:30. Posms norisināsies Daugavas stadiona rezerves lakumā esošajā Kristapa Porziņģa laukumā. Dalības maksa no komandas 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Līdzīgi kā pirms gada, arī šogad jauniešu vecuma grupās Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā būs bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū.

Vecuma grupas:
U-15 zēni (2007. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-18 zēni (2004. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-99 vīrieši (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U-13 meitenes (2009.gadā dzimušās un jaunākas meitenes)
U-99 sievietes (meitenes bez vecuma ierobežojuma)
MIX grupa (komandā spēlē vismaz viena meitene)

”Bruģa bumba 2022” sacensību posmi:
3.posms 29. jūnijs 18:30 (LOC posms KP laukumā)
4.posms 13.jūlijs 18:30 (SPB Sporta Bode posms KP laukumā)
5.posms 27.jūlijs 18:30 (t/c Kurzeme posms KP laukumā)
6.posms 13.augusts 12:00 (Fināla posms KP laukumā)

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.