Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Turpinās “Sunset music” koncertu cikls Liepājas pludmalē

Kā ierasts, arī šīs nedēļas vasaras nogalē, pavadot saulrietu un sagaidot saullēktu, Liepājas pludmales kafejnīcā “Red Sun Buffet” notiks akustiskie koncerti un vasaras ballītes līdz rīta gaismai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien, 7.jūlijā, pulksten 20 par atpūtas atmosfēru pilsētas iedzīvotājiem un viesiem parūpēsies apvienība “Saxo White”. “Saxo White” ir muzikāls projekts, kas apvieno dīdžeju un saksofonistu. Šis dinamiskais duets apvieno saksofona melodisko un dvēselisko skanējumu ar dīdžeja ritmiskajiem bītiem, un kopā tas rada unikālu un aizraujošu muzikālo skanējumu, kas aizkustinās jebkura klausītāja sirdi. Viņu mūzikā dzirdams elektronikas, džeza un fanka apvienojums, kā rezultātā tiek radīta skaņa, kas sevī ietver gan mūsdienīgus, gan klasiskus elementus . Neatkarīgi no tā, vai uzstāšanās notiek klubā, brīvā dabā vai privātā pasākumā, “Saxo White” enerģija un aizraušanās ar mūziku iekustinās katru klausītāju. Vakara turpinājumā (no pulksten 23) notiks Summer Beach party dejas līdz rīta gaismai kopā ar DJ Alex O (Rīga), portālu “ReKurZeme” informē kafejnīcas saimnieks Mareks Alberts.

Sestdien, 8. jūlijā, pulksten 20 pludmales kafejnīcā notiks mūziķa Kristapa Čimbara koncerts. Kristaps Čimbars, kas ir arī dziesmu un tekstu autors, priecēs klausītājus ar akustisko koncertu, kā arī pirmo reizi nodos klausītājiem savu jaunāko skaņdarbu ar nosaukumu “Zemes stari”. Radio rotācijā jau dzirdamas dažādas Kristapa dziesmas – Savienojums, Draugs u.c. Iepriekšējos gados piedalījies dažādu mūziķu (Līvi, JL Kalmann, Street Conference u.c.) producēšanas darbos. Vakaru turpinās Mojito Beach Party ballīte kopā ar DJ Savitur (Rīga).

Pasākumi pludmales kafejnīcā notiek katru nedēļas nogali, un ieeja tajos ir bezmaksas.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.