Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Turpmāk Peldu ielā 5 Liepājā var saņemt vairāku pašvaldības iestāžu pakalpojumus

Publicitātes foto

Liepājā, Peldu ielā 5, var saņemt vairāku pašvaldības iestāžu pakalpojumus, aģentūru LETA informēja pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turpmāk Peldu ielā 5 vienkopus strādās vairākas pašvaldības iestādes, tādējādi iedzīvotājiem atvieglojot un paātrinot pakalpojumu saņemšanu.

Administratīvajā ēkā Peldu ielā 5 vienkopus atrodas Izglītības pārvalde, Nekustamā īpašuma pārvalde, Būvvalde, “Liepājas sabiedriskais transports” un biļešu kase, Kapsētu pārvalde, Bāriņtiesa, kā arī Liepājas pašvaldības administrācijas Apmeklētāju pieņemšanas centrs. Šajā ēkā atrodas arī Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība.

Ēkas pirmajā stāvā izvietots Liepājas pašvaldības administrācijas Apmeklētāju pieņemšanas centrs, kurā var iesniegt iesniegumus, saņemt pašvaldības pakalpojumus, uzzināt nepieciešamo informāciju un veikt pierakstu pie pašvaldības speciālistiem. Foajē izvietotajā pastkastītē var iesniegt nepieciešamos dokumentus jebkurai no minētajām iestādēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka pakalpojumus klātienē Peldu ielas 5 ēkā var saņemt tikai epidemioloģiski drošajā vidē jeb “zaļajā režīmā” – apmeklētājiem ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Apmeklētāji, kuriem nepieciešams saņemt izdrukātu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, Liepājas pašvaldības klientu apkalpošanas centros Rožu ielā 6 un Peldu ielā 5 tiks apkalpoti tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Tālrunis pierakstam 63 404 750 vai 63 404 780.

Ārkārtējās situācijas laikā iedzīvotāji aicināti pašvaldības iestāžu sniegtos pakalpojumus izmantot attālināti. Pašvaldības darbinieku kontaktinformāciju var apskatīt pašvaldības mājaslapā “www.liepaja.lv/kontakti/darbinieki”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības iestāžu darba laiks pirmdienās ir no plkst.8.30 līdz 18, no otrdienas līdz ceturtdienai no plkst.8.30 līdz 17, piektdienās no plkst.8.30 līdz 16.

Katru dienu no plkst.12 līdz 13 ir pusdienlaiks. Pirmssvētku dienās darba laiks ir saīsināts par vienu stundu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.