Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

UEFA ļauj Latvijas futbola izlasei Nāciju līgas spēles Rīgā aizvadīt agrāk

Foto – lff.lv

Latvijas Futbola federācija (LFF) ir saņēmusi Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) apstiprinājumu lūgumam šogad paredzētās UEFA Nāciju līgas spēles Rīgā aizvadīt plkst.19 pēc vietējā laika, ceturtdien ziņo LFF.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LFF vēsta, ka spēļu aizvadīšana vietējiem līdzjutējiem ērtākā laikā vienmēr ir bijusi prioritārā vēlme, un pēdējos gados gandrīz vienmēr šāds priekšlikums ir ticis iesniegts UEFA, taču gala lēmums allaž bija atkarīgs no televīzijas raidtiesību īpašniekiem Latvijas un tās pretinieku izlašu valstīs, kā arī UEFA, kas visas centralizētās izlašu spēles vēlas aizvadīt divos noteiktos laika rāmjos, vēsta LETA.

Tieši televīzijas raidtiesību turētāju vēlme aizvadīt mačus UEFA ierastajā laikā, kad Latvijā ir plkst.21.45, bieži vien bija galvenais iemesls, kāpēc spēles Rīgā sākās tik vēlu.

“Esam pateicīgi jaunajam televīzijas tiesību turētājam Latvijā “NENT Group” par pretimnākšanu un piekrišanu mājas spēles aizvadīt agrākās vakara stundās. Esam pārliecināti, ka tas pozitīvi ietekmēs ne tikai līdzjutēju skaitu tribīnēs, bet arī pie televīzijas ekrāniem,” norāda LFF Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītājs Renārs Krīgers.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš min piemēru, ka 22.septembra spēle pret Moldovu ir darbadienas vakarā, un, spēlei beidzoties ceturtdien līdz plkst.21, pie televīzijas ekrāniem būs vairāk skolēnu, nekā tas būtu, ja spēle ilgtu līdz pusnaktij.

Krīgers cer, ka Covid-19 epidēmijas diktēto pulcēšanās ierobežojumu atcelšana, kā arī pērn pirmos soļus veikušais Latvijas izlases fanu klubs “Vilku spēks” palīdzēs veidot labu auru “Daugavas” stadionā, kā arī sola, ka LFF parūpēsies par to, lai visa vecuma līdzjutējiem interesanti būtu ne tikai tribīnēs, bet arī citviet stadiona teritorijā.

Šogad Latvijas izlasei trīs Nāciju līgas spēles paredzētas Rīgā – 3.jūnijā pret Andoru, 6.jūnijā pret Lihtenšteinu un 22.septembrī pret Moldovu.

Sākotnējais UEFA Nāciju līgas spēļu sākuma laiks bija paredzēts plkst.21.45. Par tik vēlu spēļu norises laiku jau ilgāku laiku Latvijā tiek runāts, jo vēlais laiks liedz daļai līdzjutēju apmeklēt spēles apgrūtinātās nokļūšanas mājās pēc spēlēm dēļ.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.