Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Ukrainas kara bēgļiem Liepājā pagarinās sabiedriskajā transporta atvieglojumu izmantošanas termiņu

Foto – Aigars Prūsis

Lai turpinātu atbalstīt Ukrainas civiliedzīvotājus, Liepājas domes deputāti pieņēmuši lēmumu šīm personām vēl par 30 dienām pagarināt sabiedriskā transporta atvieglojumu izmantošanas termiņu, aģentūru LETA informēja pašvaldības aģentūrā “Liepājas sabiedriskais transports”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ukrainas civiliedzīvotāji, kuriem jau ir izsniegtas abonementa biļetes vienam ceturksnim ar 100% braukšanas maksas atvieglojumiem Liepājas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā, to derīgumu termiņš pagarināsies vēl par 30 dienām līdzšinējo 90 dienu vietā.

Savukārt tiem Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri vēl tikai vērsīsies Liepājas pilsētas domes Sociālajā dienestā ar pieteikumu par nepieciešamo atbalstu, abonementa biļete ar 100% atvieglojumiem būs derīga 120 dienas no abonementa biļetes izsniegšanas dienas.

Atvieglojuma saņemšanas termiņš ir noteikts, pamatojoties uz grozījumiem Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma Pārejas noteikumu 18. punktā, kas paredz, ka Ukrainas civiliedzīvotājiem kopējais valsts nodrošinātais primāri sniedzamais atbalsts nevar pārsniegt 120 dienas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai Ukrainas civiliedzīvotājs saņemtu atvieglojumus, viņam jāvēršas ar pieteikumu par nepieciešamo atbalstu Liepājas pilsētas domes Sociālajā dienestā.

Pēc Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta aktuālajiem datiem līdz šim ir izsniegtas 825 abonementa biļetes Ukrainas civiliedzīvotājiem ar 100% braukšanas maksas atvieglojumiem. Atvieglojumus plānots piešķirt līdz 1000 Ukrainas civiliedzīvotājiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.