Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

UZMANĪBU! Copmaņiem sestdien mainīts ezers Jēkabpils novada atklātajā čempionātā zemledus makšķerēšanā

Izvērtējot ledus stāvokli Viesītes ezerā, Jēkabpils novada atklātā čempionāta zemledus makšķerēšanā pirmais posms, kas notiks rīt, 7.janvārī, tiek pārcelts no Viesītes ezera uz Baļotes ezeru, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā jau vēstīts, Jēkabpils novada atklātais čempionāts zemledus makšķerēšanā notiks trīs dažādās ūdenstilpēs. Pirmais posms, kas notiks rīt, 7.janvārī, no sākotnēji plānotās vietas pārcelts uz Baļotes ezeru. Otrais posms notiks sestdien, 21.janvārī, Radžu ūdenskrātuvē, trešais posms – svētdien, 22.janvārī, Baļotes ezerā. Sacensībās var piedalīties makšķernieki gan no Jēkabpils, gan arī no citiem Latvijas novadiem.

Ņemot vērā ledus biezumu un meteoroloģiskos laika apstākļus, sacensību vieta un laiks var tikt mainīti. Par to ne vēlāk kā trīs dienas pirms sacensību sākuma organizatori informēs Jēkabpils novada mājaslapā un “Facebook” kontā.

Sacensības visos posmos vērtēs trīs grupās individuālajā vērtējumā – jaunieši līdz 16 gadu vecumam, sievietes un vīrieši. Uzvarēs dalībnieks, kurš noķēris vislielāko zivju kopsvaru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībniekiem ir jābūt līdzi derīgai makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartei, kā arī, ja nepieciešams, ūdenstilpes licencei. Organizatori noteikuši obligātu iepriekšēju pieteikšanos ne vēlāk kā septiņas dienas pirms konkrētā sacensību posma.

Organizators ir Jēkabpils novada Attīstības pārvalde, atbildīgais par sacensību norisi un galvenais tiesnesis – Zigurds Adamovičs.

Foto – Uldis Dobelis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.