Vaiņodē Dienvidkurzemes novada čempionātā telpu futbolā atrisina vairākas intrigas

Trešdienas, 28. februāra, vakarā Vaiņodes sporta hallē Dienvidkurzemes novada čempionātā telpu futbolā tika atrisinātas vairākas intrigas.

Vakara pirmajā spēlē “Medze/BLserviss” ar 9:0 uzvarēja “Vaiņodi”. Medzes komandas futbolistam Raivim Kurganam šajā vakarā bija vienīgam “hat trick”, portālu “ReKurZeme” informē čempionāta organizators Ingars Kalējs.

Liela intriga bija otrajā spēlē “Nīcas” un “Medzes/BLservisa” duelī, kur uzvarētājs nodrošinātu vietu čempionāta labāko četriniekā. “Spēles sākumā vadībā izvirzās Medzes puiši, bet tad līdz ar pirmā puslaika sirēnu nīcenieki izlīdzina rezultātu un otrā puslaika sākumā jau pārņem iniciatīvu un vadību. Taču kā jau bieži pierasts neatlaidīgie Medzes futbolisti nepadevās un pāris minūtes līdz spēles beigām, spēlējot pieci pret četri, panāk sev nepieciešamo 2:2. Vairāk komandas īpaši neriskē un gala rezultātā 2:2,” maču komentē I. Kalējs. Viņš norāda, ka šāds rezultāts “Medzei/BLservisam” jau nodrošināja vietu labāko četriniekā. Savukārt nīceniekiem bija nepieciešams kādu punktu paņemt pēdējā spēlē pret “Vaiņodi”.

“Nīcai” izdevās ar 4:0 uzvarēt “Vaiņodi”. “Līdz pat pirmā puslaika beigām vaiņodnieki turējās vēl, taču tad Nīcas puiši gūst pirmos vārtus un galarezultāts likumsakarīgs Nīcas komandas labā. Jāpiebilst, ka šis bija viens no solīdākajiem sabraukumiem – netika parādīta neviena kartīte no tiesnešu puses,” atklāj I. Kalējs.

Pēc spēlēm Vaiņodē kļuva skaidrs, ka pēc pirmā apļa pirmo vietu čempionātā ir ieguvuši “Nīcas” futbolisti. Vietu labāko četriniekā ir garantējuši arī “Dienvidkurzemes” un “Medzes/BLservisa” spēlētāji. Nākamajā sabraukumā izšķirsies, vai ceturtie labāko četriniekā būs “FTS-Baltic” vai “Liepājas Centra draudzes” futbolisti.

“”FTS-Baltic” futbolistiem jācer, ka “Liepājas Centra draudze” pēdējā sabraukumā nesavāks vairāk nekā trīs punktus divās spēlēs,” skaidro čempionāta organizators.

Trešdien, 6. martā, Dunalkā pulksten 19 spēlēs “Priekules SC” un “Liepājas Centra draudze”. Pulksten 20 spēlēs “Liepājas Centra draudze” un “Apvienotie Emirāti”. Pulksten 21 spēlēs “Apvienotie Emirāti” un “Priekules SC”.

Rezultatīvāko spēlētāju saraksta trijniekā izmaiņas nav notikušas. Topa galvgalī ar 11 vārtiem ir “Liepājas Centra draudzes” futbolists Artūrs Laugalis. Otrais ar desmit vārtiem ir nīcenieks Gunārs Lapiņš, bet trešais ar astoņiem vārtiem ir vaiņodnieks Mārtiņš Blumbergs. Ar septiņiem vārtiem seko Raivis Svilis (“Nīca”), Toms Brūns (“FTS-Baltic”) un Toms Gucs (“Dienvidkurzeme”).