Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Vaiņodē šonakt vīrietis alkohola reibumā draud sievai un bērnam

Foto – Pixabay

Piektdien, 25. martā, dažas minūtes pēc pusnakts Valsts policijā saņemta informācija, ka Dienvidkurzemes novadā, Vaiņodes pagastā kādā īpašumā notiek ģimenes konflikts – vīrietis, būdams alkohola reibumā draudējis sievai un bērnam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Patruļdienesta rotas amatpersonām, ierodoties notikuma vietā, vīrietis atradās īpašumā, uzvedās izaicinoši un agresīvi. Likumsargi, izvērtējot lietas apstākļus un vīrieša attieksmi, pieņēma lēmumu par nošķiršanu.

Vedot vīrieti ārā no īpašuma uz dienesta transportlīdzekli, viņš izrādīja fizisku pretošanos, nepakļāvās amatpersonu likumīgām prasībām, lietoja godu un cieņu aizskarošus izteicienus, lamājās, vicinājās ar dūrēm un spārdījās. Vīrietis tika ievietots dienesta transportlīdzeklī un nogādāts atskurbšanai. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu.

Saskaņā ar Administratīvo sodu likums par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā, par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu, piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskajai personai līdz 700 eiro.

Valsts policija aicina jebkuru personu, kura saskaras ar vardarbības draudiem, rīkoties, neļaut darīt sev pāri un īstenot savas tiesības uz aizsardzību. Šādās situācijās cietušajām personām var palīdzēt arī sociālie dienesti un nevalstiskās organizācijas. Aicinām meklēt nepieciešamo palīdzību. Tāpat policija iedrošina arī līdzcilvēkus neklusēt par iespējamu vardarbību un ziņot policijai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.