Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Vaiņodes ģimenes ārste Daiga Pūpola pieņem pēdējos pacientus un dodas atpūtā

Apsveikt ģimenes ārsti bija ieradies Dienvidkurzemes novada domes priekšsēdētājs Aivars Priedols, pasniedzot ziedus un pateicības rakstu par mūža ieguldījumu un ārsta zvēresta nesavtīgu pildīšanu.

No 9. decembra līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu pārtrauc Daigas Pūpolas ģimenes ārsta prakse Vaiņodē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ceturtdien, 8. decembrī, Vaiņodes ģimenes ārste Daiga Pūpola līdz pēcpusdienai vēl pieņēma pēdējos pacientus, tad piecēlās un pēc 46 godprātīgi nostrādātiem darba gadiem devās pelnītā atpūtā, oficiāli pārtraucot līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu, vēsta Dienvidkurzemes novada pašvaldība.

Apsveikt ģimenes ārsti bija ieradies Dienvidkurzemes novada domes priekšsēdētājs Aivars Priedols, pasniedzot ziedus un pateicības rakstu par mūža ieguldījumu un ārsta zvēresta nesavtīgu pildīšanu. Ar siltiem pateicības vārdiem ģimenes ārsti sveica arī tuvākie darba kolēģi un Dienvidkurzemes novada Veselības aprūpes centra ārstu palīgu nodaļas vadītāja Agrita Driviņa.

Ārste bērnību un skolas gaitas pavadīja Talsos. Savu lēmumu studēt medicīnu D. Pūpola pamato, ka padomju laikā nebija karjeras konsultantu, kas profesionāli palīdzētu tikt skaidrībā ar profesijas izvēli, tāpēc “jau no bērnības pati tādu domu ieņēmu galvā un pie tā stingri paliku”. Pabeidzot studijas Medicīnas akadēmijā, pēc obligātās sadales viņa nozīmēta uz Vaiņodi, kur tad arī pavadīts mūžs, strādājot par ģimenes ārsti Vaiņodē un Embūtē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunajiem speciālistiem pieredzes bagātā ārste novēl izkopt labas komunicēšanas prasmes: “Visu var atrisināt, nevajag būt pret pacientiem neiecietīgam. Ja atnāk bravūrīgs cilvēks, vajag mierīgi parunāt, lai viņš no kabineta izietu smaidīgs.” Daigai Pūpolai ir divas meitas, no kurām viena meita Ieva Pūpola gājusi mātes pēdās, arī strādājot par ģimenes ārsti Aizputē. D. Pūpolai ir bagāta ar četriem mazdēliem.

Ģimenes ārstes Daigas Pūpolas pacientus pārreģistrēs pie ģimenes ārstes un arodslimību speciālistes Ilonas Blumbergas prakses vietā Vaiņodē, Raiņa iela 1A, (tālrunis: +371 63464203, +371 29461574, e-pasts: ilonablumberga@inbox.lv).

Foto – Dienvidkurzemes novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.