“Vaiņodes” handbolisti savās mājās svin uzvaru virslīgas spēlē

Foto – Handball.lv

“Vaiņodes” handbolisti svētdien, 23. janvārī, savā laukumā “SynotTip” virslīgas handbola čempionātā ar 33:29 uzvarēja RPI-S vienību.

“Vaiņodei” rezultatīvākais ar deviņiem vārtiem bija Markuss Jurševkis, sešus vārtus katrs guva Oskars Pāvils un Rihards Plūme, bet pieci vārti Gata Taujēna kontā. Viesiem ar astoņiem vārtiem izcēlās Uģis Vilsons.

Vaiņodnieki mačā atklāja rezultātu pēc G. Taujēna gūtajiem vārtiem, pirmajās astoņās minūtēs esot vadībā ar 4:2. RPI-S pārņēma vadību ar 7:5. “Vaiņode” bija spiesta ņemt pārtraukumu. Pēc pirmā puslaika viesi bija vadībā ar 17:16.

Mača 41. minūtē rezultāts uz tablo vēstīja neizšķirtu 22:22, pēc tam mājiniekiem izdevās izrāviens ar 26:23, bet desmit minūtes pirms mača beigām vaiņodniekiem bija piecu vārtu pārsvars – 30:25.