Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Valsts policija Liepājā un citviet Kurzemē tvarsta “drifta karaļus”

Ceturtdien Kurzemes reģionā Valsts policija apturēja četrus transportlīdzekļu vadītājus, kuri veica agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā apzināta sānslīdes radīšana. Liepājā apturēti divi transportlīdzekļi, Ventspilī un Talsos – pa vienam transportlīdzeklim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

15.decembrī ap pulksten 21.00 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Talsos, Rīgas ielas stāvlaukumā fiksēja transportlīdzekli “BMW”, kura vadītājs to vadīja agresīvi, kas izpaudās, kā transportlīdzekļa apzinātas sānslīdes radīšana. Savukārt ap pulksten 21.50 Ventspilī, Reņķu dārza stāvlaukumā likumsargi apturēja transportlīdzekli “Volvo”, kura vadītāja veica apzinātu transportlīdzekļa sānslīdi, portālu “ReKurZeme” informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Vakar ap pulksten 22.00 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Liepājā, Kūrmājas prospektā pamanīja transportlīdzekli “Audi”, kura vadītājs, braucot pa lokveida krustojumu, veica apzinātu sānslīdi. Ap pulksten 23.30 Liepājā, Ganību ielā tika apturēts transportlīdzeklis “BMW”, kuras vadītājs vairākkārtēji radīja transportlīdzekļa apzinātu sānslīdi.

Valsts policijā pret visiem transportlīdzekļu vadītājiem ir uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi par agresīvu braukšanu. Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā apzināta sānslīdes radīšana uz ceļiem vai citās vietās, kur iespējama satiksme (stāvlaukumi, laukumi, pagalmi), piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 70 līdz 280 eiro.

Valsts policija atgādina, ka nepamatots risks, autovadītāju prasmju pārvērtēšana, nepārdomāti un pārgalvīgi manevri un ātrums – tie ir iemesli, kas var novest pie smagām vai pat letālām sekām. Valsts policija aicina nebūt pārgalvīgiem, ievērot savstarpējo cieņu un sapratni uz ceļa, un neapdraudēt kā sevi, tā arī apkārtējos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.