Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Valsts policija pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par zādzību no dzīvokļa Liepājā

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par zādzību Liepājā, kur persona, uzlaužot dzīvokļa durvis, iekļuvusi tajā un nozagusi dažādas mantas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šā gada 21.aprīlī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē tika saņemta informācija par to, ka kādā dzīvoklī Liepājā, Laumas rajonā tiek veikta zādzība. Valsts policijas amatpersonas ieradās notikuma vietā un aizturēja iespējamo vainīgo personu. Ņemot vērā to, ka vīrietis nekur tālu nebija ticis, arī visas nozagtās mantas tika atgūtas, portālu “ReKurZeme” informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu un noskaidroja, ka vīrietis, atlaužot dzīvokļa ārdurvis, iekļuva tajā un nozaga gandrīz visu virtuves iekārtu – sākot no galda piederumiem un beidzot ar ledusskapi. Ņemot vērā to, ka tika sabojātas arī ārdurvis, kopumā tika radīti materiālie zaudējumi vairāku simtu eiro apmērā.
Zādzības faktu konstatēja vērīgie kaimiņi, kuri, pamanot aizdomīgas darbības dzīvoklī, zvanīja dzīvokļa īpašniekam par notikušo. Vīrietis, atbraucot uz daudzdzīvokļu māju, lika zaglim palikt uz vietas, līdz ierodas Valsts policija. Vīrietis iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par mantiska rakstura noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu un uz izmeklēšanas laiku viņam tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Saskaņā ar Krimināllikumu, par svešas mantas tīšu bojāšanu, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu. Savukārt par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Soda apmēru noteiks tiesa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā un nodevušas to prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.