Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Valsts policija Liepājā iegūst nakts redzamības binokļus un pārvietojamās videonovērošanas kameras

Foto – Valsts policija

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Liepājā lietošanā saņēma projekta Nr. LLI-451 “SCAPE II” ietvaros iegūtos 20 nakts redzamības binokļus un četras pārvietojamās videonovērošanas kameras ar planšetdatoriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nakts redzamības binokļi “LUNA OPTIC LN-G3-B50”, kuriem ir ieraksta funkcija, noderēs veicot darbu tumšā diennakts laikā, kas saistīts ar satiksmes uzraudzību un mednieku kontroli, kā arī veicot atsevišķas operatīvās darbības. Ir iespēja binokļus novietot uz statīva, caur bezvada internetu savienot ar telefonu, un vērot notiekošo mobilajā ierīcē.
Pārvietojamās mobilās videonovērošanas kameras “REOLINK GO G4” ar planšetdatoriem noderēs izmantošanai sabiedrisko kārtību kontrolei atsevišķās publisko pasākumu norises vietās vai ikdienā veicot sabiedrisko kontroli, portālu “ReKurZeme” informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Projekta ietvaros tika izsludināts konkurss par binokļu iegādi, kurš noslēdzās šā gada jūnijā un pieteikušies bija trīs pretendenti, no kuriem iepirkuma komisija, izvērtējot visus iesniegtos tehniskos un finanšu piedāvājumus, pieņēmusi lēmumu par atbilstošāko pretendentu – SIA “Cricoo”. Līguma summa ir 18 991,20 eiro.

Arī konkursā par pārvietojamo videonovērošanas kameru iegādi atbilstošākais pretendents bija SIA “Cricoo”. Līguma summa ir 5 154,16 eiro.

Projekta Nr. LLI-451 “SCAPE II” ilgums ir 24 mēneši un tas tiek realizēts Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam ietvaros. Kopējais projekta finansējums ir 473 268,20 eiro, no kuriem 85% jeb 402 277,95 eiro finansē Eiropas reģionālās attīstības fonds. Programmas mērķis ir sekmēt reģionu ilgtspējīgu sociālekonomisko attīstību, palīdzot tos padarīt konkurētspējīgākus un pievilcīgākus dzīvošanai, uzņēmējdarbībai un tūrismam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.