Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

VIDEO: Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs: “Aizputei, Grobiņai un Pāvilostai ir liels tūrisma potenciāls”

Otrdien, 11. augustā, Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs vizītē apmeklēja Dienvidkurzemes novadu un tikās ar Grobiņas, Pāvilostas un Aizputes uzņēmējiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Lai gan Dienvidkurzemes novadu izveidoja pavisam nesen, taču katra novada pilsēta, ko šodien apmeklēju, – Grobiņa, Pāvilosta un Aizpute – ir spējusi saglabāt savu īpašo savdabību. Tiekoties ar Grobiņas, Pāvilostas un Aizputes uzņēmējiem un aktīviem savas pilsētas kopienas pārstāvjiem, guvu pārliecību par vēl neizmantotām iespējām šo pilsētu attīstībā. Visām pilsētām ir liels tūrisma potenciāls. Piemēram, Grobiņa ir lieliska skaistās Latvijas dabas tūrisma vieta, bet Pāvilosta patiesi ir Latvijas vasaras un sērfotāju galvaspilsēta. Aizpute ar savu unikālo vēsturi un pilsētas ainaviskumu slēpj sevī vēl lielas izaugsmes iespējas, īpaši tūrisma nozarē. Bez iedzīvotāju iesaistes Dienvidkurzemes novada attīstībai vienlīdz svarīgs ir pašvaldības aktīvais darbs un arī ieinteresētība, nodrošinot apstākļus visa novada ekonomikas un labklājības izaugsmei un attīstot dažādas ekonomikas priekšrocības,” pēc vizītes sacīja Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Valsts prezidents Grobiņā un Aizputē apmeklēja vietējos uzņēmumus, savukārt Pāvilostā tikās ar tūrisma jomas pārstāvjiem un Pāvilostas piekrastes zvejniekiem, tostarp apmeklēja Pāvilostas novadpētniecības muzeju. Darba vizīti Dienvidkurzemes novadā Valsts prezidents noslēdza ar dalību diskusijā, kur piedalījās Aizputes atjaunotāju kopienas pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto – Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja

Video – Gatis Bergmanis, Valsts prezidenta kanceleja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.