Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Vecāki aicināti pieteikt bērnus vecumā no 7 līdz 12 gadiem bezmaksas vingrošanas nodarbībām

Lai veicinātu bērnu fizisko un emocionālo veselību, kā arī regulāru kustēšanos, Liepājā vecāki aicināti pieteikt savus bērnus vecumā no septiņiem līdz 12 gadiem bezmaksas vispārattīstošām veselības vingrošanas nodarbībām, kas no 12. septembra norisināsies nodarbību zālē Jūrmalas ielā 22. Nodarbības bērniem vadīs treneres Dace Dieviņa un Kristīna Petermane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodarbības norisināsies divas reizes nedēļā pirmdienās un trešdienās divām grupām – pirmā grupa pulksten 15.00 un otrā grupa pulksten 16.00. Nodarbības ilgums ir 60 minūtes. Uz nodarbību līdzi jāņem savs vingrošanas paklājiņš un dzeramais ūdens, jātērpjas ērtā sporta apģērbā, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

Nodarbību mērķis ir uzlabot bērnu fizisko un emocionālo veselību, stiprināt dziļo muskulatūru, uzlabot stāju, veicināt līdzsvaru un koordināciju. Lai nodrošinātu vingrošanas efektivitāti un noturīgāku rezultātu, viens bērns nodarbībās var piedalīties četrus mēnešus.

Lai nodrošinātu precizitāti darbā ar bērniem, vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, sazinoties ar treneri Kristīnu Petermani pa tālruni 29 849 407, sūtot SMS ar bērna vārdu, uzvārdu, vecumu un vecāka vārdu, uzvārdu un telefona numuru turpmākai saziņai, kā arī vēlamo nodarbību laiku (15.00 vai 16.00). Uz nodarbību var ierasties, ja saņemts apstiprinājums no treneres.

Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros. Atgādinām, ka uz nodarbību nevar nākt, ja bērnam parādījušās elpceļu infekcijas pazīmes un ja uz bērnu attiecas pašizolācijas vai karantīnas nosacījumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.