Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Veic aptauju par pieaugušo izglītības vajadzībām Liepājā un Dienvidkurzemes novadā

Šogad darbu ir uzsākusi Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļa, kuras darbības mērķis ir veicināt iedzīvotāju iesaisti mūžizglītībā, piedāvājot iedzīvotājiem gan individuālās konsultācijas, gan dažādas neformālās izglītības nodarbības. Tāpēc tiek veikta aptauja, lai noskaidrotu pieaugušo izglītības vajadzības Liepājā un Dienvidkurzemes novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodaļas mērķauditorija ir ikviens Liepājas pilsētas un Dienvidkurzemes novada iedzīvotājs, kurš vēlas pilnveidot sevi un papildināt zināšanas savā profesionālajā darbībā, apgūstot jaunas mācību programmas. Lai pilnveidotu pieaugušo izglītības piedāvājumu, nodaļa plāno īstenot sadarbību ar darba devējiem, sabiedriskajām organizācijām, izglītības iestādēm un citiem iesaistītajiem pakalpojuma sniedzējiem, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrs.

Metodiskajam centram ir svarīgs iedzīvotāju viedoklis par viņiem interesējošam nodarbību tēmām, tāpēc šobrīd centrs veic iedzīvotāju aptauju. Interesentiem ir iespēja aizpildīt aptauju par to, kādus kursus, meistarklases un nodarbības būtu nepieciešams organizēt, kā arī anketā ir iespēja norādīt citus ieteikumus, kas palīdzētu pilnveidot nodaļas darbu, lai sniegtās pieaugušo izglītības aktivitātes būtu vērtīgas un noderīgas iedzīvotājiem. Anketu iespējams aizpildīt šeit.

Šobrīd nodaļa gatavo Digitālās nedēļas (21.03. – 25.03.) programmu, kur iedzīvotājiem būs iespēja pilnveidot un apgūt jaunas digitālās prasmes, kā arī iegūt zināšanas par dažādiem e-pakalpojumiem un rīkiem, kas noder ikdienas plānošanā. Veidojot pasākumu programmu tiks ņemts vērā arī iedzīvotāju viedoklis.

Nodaļa šobrīd veido arī Pieaugušo izglītības datubāzi, kurā vienkopus būs redzamas mācību iespējas pieaugušajiem Liepājā. Būs gan informācija par profesionālās un augstākās izglītības iestāžu piedāvājumu, gan arī par pieaugušo neformālās izglītības iespējām. Izglītības iestādes un citi pieaugušo mācību programmu īstenotāji Liepājā ir aicināti iesūtīt informāciju par savām mācību programmām un piedāvājumiem uz e-pastu mc@liepaja.edu.lv, lai datubāzē iekļautā informācija ir pilnvērtīga un atbilstoša šī brīža piedāvājumam. Ar nodaļu var sazināties rakstot mc@liepaja.edu.lv vai zvanot uz tālruni 25 646 244.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.