Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Vērgalē būs Riharda Saules akustiskais koncerts

Svētdien, 18. decembrī, pulksten 15 Vērgales kultūras namā norisināsies talantīgā mūziķa Riharda Saules akustiskais koncerts “Ziemas stāsti”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertā skanēs latviešu komponistu – Zigmara Liepiņa, Mārtiņa Brauna, Raimonda Paula u.c. dziesmu aranžijas, kā arī Riharda saules oriģinālmūzika. Katrs atsevišķais skaņdarbs konceptuāli tiek veidots kā stāsts ar savu prologu jeb ievadtekstu. Tas ļauj klausītājiem atklāt katras dziesmas vai skaņdarba dziļāko jēgu kā arī izjust dziesmas vēstījumu caur jaunām emocijām, portālu “ReKurZeme” informē Vērgales un Medzes pagastu kultūras pasākumu organizatore Daina Vanaga.

“Katra dziesma ir stāsts. Es stāstu caur mūziku. Mūzika piepilda dvēseli, tā dziedē un iedvesmo. Mana misija ir runāt ar cilvēkiem, vēstīt viņiem par pasauli, par prieku, par sāpēm, par labā mūžīgo cīņu ar ļauno un to, cik mēs katrs esam nozīmīgs šai pasaulei. Kad es dziedu, mana dvēsele gavilē. Mani fascinē sajūta koncertos, kad sajūtu, ka klausītāji elpo vienā ritmā ar mani, kad mēs dalām vienu un to pašu laiktelpu un emocijas,” tā saka mūziķis.

Rihards Saule ir talantīgs un harizmātisks mūziķis – dziedātājs, kurš lieliski pārvalda balsi un ģitārspēli. Riharda brīvība komunikācijā uz skatuves atbruņo. Taču viņa balss ir tā, kas liek skriet skudriņām pār muguru, uzbangot emocijām vai tieši pretēji, tā var piepildīt klausītājus ar melanholisku mieru. Mūziķa uzstāšanās ir patiess baudījums mūzikas mīļotājiem. Rihards Saule būs atklājums visiem tiem mūzikas gardēžiem, kas viņu vēl nav dzirdējuši!

Ieejas maksa – septiņi eiro. Biļetes būs pieejamas uz vietas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.