Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Vērgales mājā “Teikas” svinīgi pasniedz atslēgas pirmajiem īrniekiem

Lai veicinātu Dienvidkurzemes novada dzīvojamā fonda paplašināšanu un spētu nodrošināt pašvaldības un novada uzņēmumu speciālistiem dzīvesvietas, Vērgales pagastā renovēta divpadsmit dzīvokļu māja “Teikas”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien, 19. augustā, daudzdzīvokļu mājas pagalmā pulcējās domes Sociālo un veselības lietu komitejas vadītājs Juris Grasmanis, domes Dzīvokļu komisijas vadītāja Gaida Zvirbule un komisijas locekļi, domes deputāts un vērgalnieks Jānis Vitrups, Vērgales pagasta pārvaldes vadītāja Vita Cielava un Vērgales komunālās saimniecības vadītājs Ivars Lapiņš, lai svinīgi sveiktu pirmos piecus dzīvokļu īrniekus, informē Dienvidkurzemes novada pašvaldība.

Nedaudz atceroties daudzdzīvokļu mājas “Teikas” vēsturi par tās uzcelšanu un renovēšanas posmu, kā arī vēlot īrniekiem ātrāk iedzīvoties skaisti izremontētajās telpās, Vita Cielava un Ivars Lapiņš katram īrniekam pasniedza piemiņas dāvanu un dzīvokļa atslēgas. Pagasta pārvaldniece no sirds priecājās, ka “Teikas” stāsts beidzot ir noslēdzies un ir iespējams uzņemt jaunos īrniekus.

Trīs divistabu un divus trīsistabu dzīvokļus īrei piešķīra četriem vērgalniekiem un vienai pāvilostnieku ģimenei. Viņu vidū Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieks ar ģimeni, pašvaldības jaunajā speciāliste – kultūras darba organizatore, vietējā veikala vadītāja ar ģimeni, Vērgales pagasta pirmsskolas “Kastanītis” darbiniece un novadā esoša uzņēmuma vadošais darbinieks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc atslēgu saņemšanas jaunie īrnieki apskatīja piešķirtos dzīvokļus, kurus atzina par ļoti labiem un funkcionāliem. Tagad atliek telpas iekārtot un iedzīvoties jaunajās mājās.

Dome saņēmusi vēl divus vietējo vērgalnieku iesniegumus ar vēlmi īrēt dzīvokļus mājā “Teikas”. Šajā daudzdzīvokļu mājā pašvaldība atstās četrus dzīvokļus savu funkciju nodrošināšanai – divi dzīvokļi rezervēti skolu darbiniekiem un divi jaunajiem pašvaldības speciālistiem.

Foto – Dienvidkurzemes novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.