Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

VIDEO: Ventspilī automašīnas “Mazda” vadītājs traucas ar ātrumu 124 km/h

Naktī no 10. uz 11. septembri Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Ventspilī, veicot satiksmes uzraudzību, fiksēja kādu ātrumpārkāpēju, kurš traucās ar ātrumu 124 kilometri stundā ar automašīnu, kurai pēc pusnakts vairs nebija spēkā OCTA.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

11.septembrī ap pulksten 03.30 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Ventspilī, Dzintaru ielā fiksēja transportlīdzekli “Mazda”, kuras vadītājs vietā, kur atļauts pavietoties ar ātrumu 50 kilometri stundā, traucās ar ātrumu 124 kilometri stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 74 kilometriem stundā. Tāpat konstatēts, ka transportlīdzeklim nav veikta tā īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana, proti, šajā gadījumā apdrošināšana bija spēkā līdz iepriekšējai dienai, 10.septembrim, portālu “ReKurZeme” informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas par notikušo uzsāka divus administratīvo pārkāpumu procesus. Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 kilometriem stundā, ja tas izdarīts vietā, kura apzīmēta ar 519. vai 555. ceļa zīmi “Apdzīvotas vietas sākums” vai ar 533. ceļa zīmi “Dzīvojamā zona”, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 540 līdz 680 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz 12 mēnešiem.
Savukārt par tāda transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, par kuru nav veikta tā īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana, piemēro naudas sodu no 85 līdz 120 eiro.

Valsts policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.