Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Virgas pagastā vīrietis ar četrām promilēm guļ zālājā; bērni paliek nepieskatīti

Trešdien, 6. septembrī, ap pulksten 18 Valsts policijā tika saņemta informācija no Dienvidkurzemes novada Pašvaldības policijas, ka Dienvidkurzemes novadā, Virgas pagastā, kādā īpašumā vīrietis, atrodoties alkohola reibumā, nespēj parūpēties par saviem bērniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policijas amatpersonas ieradās īpašumā, kur Pašvaldības policijas darbinieki paskaidroja, ka notikuma vietā viņus sagaidīja sieviete ar saviem trim mazgadīgajiem bērniem, savukārt turpat netālu, zālītē, gulējis bērnu tēvs, kuram bija uzticēts parūpēties par bērniem, bet viņš bija spēcīgā alkohola reibumā. Vīrietis atradies 4,26 promiļu reibumā. Bērni nodoti radinieces aprūpē.

Pret vīrieti uzsākts administratīvā pārkāpuma process par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu. Saskaņā ar Bērnu tiesību aizsardzības likumu, par šādu pārkāpumu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu līdz 210 eiro. Materiāls pēc piekritības tiks nosūtīts pašvaldības Administratīvajai komisijai lēmuma pieņemšanai.

Valsts policija aicina iedzīvotājus nebūt vienaldzīgiem un informēt par šādiem un līdzīgiem gadījumiem. Policija uzsver, ka viens no vecāku atbildīgākajiem un svarīgākajiem uzdevumiem ir rūpēties par bērnu dzīvību un drošību!

Ilustratīvs attēls. Foto – Pixabay

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.