Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

VUGD Dienvidkurzemē novērsa vētras postījumus Rucavā, Priekulē un Aizputē

Vētras nolauzts koks Liepājā. Foto – Uldis Dobelis

Saistībā ar stiprā vēja radītiem postījumiem aizvadītajā diennaktī VUGD visā Latvijā saņēma 310 izsaukumus, 32 no tiem Kurzemē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajos gadījumos uz ceļa braucamajām daļām bija uzkrituši koki. Ugunsdzēsēji glābēji kokus sazāģēja un ceļa braucamās daļas atbrīvoja, portālu “ReKurZeme” informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Visvairāk šādu izsaukumu Kurzemē bija Talsu daļas ugunsdzēsējiem glābējiem, kuriem bija desmit izbraukumi bet vismazāk izsaukumu uz stiprā vēja radītiem postījumiem bija Saldus daļai:

• Kuldīgas daļas ugunsdzēsējiem glābējiem bija seši izsaukumi – uz Kuldīgas novada Ranķu, Īvandes, Rendas, Padures pagastiem, kā arī uz Ventspils novada Jūrkalni un Vārves pagastu.

• Liepājas ugunsdzēsējiem glābējiem bija septiņi izsaukumi – uz Dzelzceļnieku, Pulkveža Brieža un Grīzupes ielu Liepājā, kā arī uz Dienvidkurzemes Rucavas, Priekules pagastiem, kā arī Aizputi.

• Saldus daļas ugunsdzēsēji glābējiem bija četri izsaukumi – uz Skrundu, Saldu (2), Remtes pagastu.

• Talsu daļas ugunsdzēsējiem glābējiem 10 izsaukumi – uz Talsu novada Dundagas pagastu (3), Rojas pagastu, Ķūļciema pagastu, Ģibuļu pagastu (2), Ārlavas pagastu(2), kā arī uz Sabili.

• Ventspils daļas ugunsdzēsējiem glābējiem bija pieci izsaukumi – uz Ventas un Pētera ielām Ventspilī, kā arī uz Popes pagastu un Ugāles pagastu (2).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.