Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Zemessargi sagādā pārsteigumu Liepājas Reģionālās slimnīcas mediķiem

Publicitātes foto

Lai izteiktu cieņu un atbalstu, un iepriecinātu veselības aprūpes darbiniekus, 17. novembrī Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 44. kājnieku bataljona kareivji Liepājas Reģionālās slimnīcas mediķiem valsts svētkos sagādāja patīkamu pārsteigumu, pasniedzot dāvanu – dažādus saldumus un našķus, tiem darbiniekiem, kas strādā ar Covid-19 pacientiem, portālu “ReKurZeme” informē SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  1. kājnieku bataljona komandieris pulkvežleitnants Viktors Kareckis, pasniedzot dāvanu, pastāstīja, ka atsaucība no zemessargu puses bijusi ļoti liela un dāvanu sagādāšanā iesaistījies liels skaits zemessargu. “Zemessardzes 44. kājnieku bataljona personālsastāvs vēlējās izteikt pateicību mediķiem par viņu ieguldījumu un atdevi šajā smagajā laikā, sniegt morālu atbalstu, paust vislielāko cieņu un sveikt valsts svētkos,” teica V.Kareckis. Viņš uzsvēra, ka Liepājas Reģionālās slimnīcas mediķi pašaizliedzīgi cīnās ar Covid-19, rūpējoties par līdzcilvēku veselību un dzīvībām. Bataljona personāls nodeva mediķiem dāvinājumu – našķus, uzkodas un citus gardumus atelpas mirkļiem. V.Kareckis zemessargu vārdā novēlēja slimnīcas personālam spēku, izturību un uzvaru šajā smagajā un nevienlīdzīgajā cīņā un aicināja visus būt saprotošiem, atbildīgiem un atbalstīt tos, kas pašaizliedzīgi un nerimstoši rūpējas par katra cilvēka dzīvību!”

Liepājas Reģionālās slimnīcas darbinieki saka LIELU PALDIES par sarūpētajiem gardumiem, kas īpaši noderēja svētku nedēļā un pauda patiesu prieku par sniegto atbalstu. Liels paldies Jums par sirds siltumu un atbalstu!

Lai jums veicas arī turpmāk īstenot visas ieceres, brīvprātīgi kalpojot savai valstij un rūpējoties par tās drošību un aizsardzību!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.