Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Ziemupnieki sapulcē Dienvidkurzemes novada domes deputātiem uzskaita daudzas vajadzības ciemā

Ceturtdien pēc domes sēdes Dienvidkurzemes novada domes deputāti, turpinot iesākto tradīciju, tikās ar iedzīvotājiem Ziemupē, kas uz šo tikšanos bija nopietni gatavojušies un apkopojuši to darāmo darbu un vajadzību sarakstu, kas svarīgi ciema iedzīvotājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aktuālākā problēma šajā sarakstā minēti ceļi. Lielākā sāpe – ceļš no Ventspils šosejas līdz Ziemupei. Iedzīvotāji ļoti, ļoti gaida, kad to noasfaltēs. Šis ceļa posms ir “Latvijas Valsts ceļi” pārziņā, tāpēc pagaidām pašvaldības spēkos nav to iekļaut pašvaldības asfaltējamo posmu sarakstā, vēsta Dienvidkurzemes novada pašvaldība.

Tikpat sāpīga problēma ziemupniekiem ir Ziemupes centra ceļu noasfaltēšana. Deputāti izskaidroja, ka patlaban izstrādes stadijā ir projekts, kas gan paredz asfalta seguma uzklāšanu pašvaldības ceļa posmam Ziemupē, taču pats ciemata centrs tajā nav iekļauts, tāpēc tas paliek turpmākajiem projektiem.

Iedzīvotāji uzskaitīja vēl citas problēmas, ko skaidroja sarunā ar deputātiem: šķūnītim pie kultūras nama nepieciešams jumta nomaiņa, vajadzīgas ceļa zīmes uz vietējiem ceļu posmiem, lai ierobežotu ātros autovadītājus, jāatjauno kāpnes uz jūru un vēl virkne citu vajadzību. Kopā ar deputātiem Ziemupes iedzīvotājus uzklausīja arī Būvvaldes vadītājs Kaspars Dzenis, skaidrojot dažādas ar būvniecību saistītas nianses.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāji savu vajadzību sarakstu iesniedza Dienvidkurzemes novada domes priekšsēdētājam Aivaram Priedolam, kurš uzslavēja iedzīvotājus par tik nopietnu sagatavošanos un sacīja, ka deputāti un pašvaldības speciālisti izvērtēs iesniegtās vajadzības, lai lemtu, ko iespējams paveikt vēl šajā gadā un kas atstājams uz nākamo gadu.

Foto – Dienvidkurzemes novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.