Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemes novada jauniešiem būs “Lekciju cikla – darbs un karjera” astotā online nodarbība

Ceturtdien, 30. decembrī, pulksten 17 ZOOM platformā norisināsies “Lekciju cikla – darbs un karjera” astotā online nodarbība. Tikšanās norisināsies organizācijas “Keep the Change” dibinātājas Andras Štāles vadībā. Beidzamajā nodarbībā “Ko tālāk?” tiks apspriesta tēma par mērķu definēšanu un plānošanu, kā arī rīcības plāns izveidi. Nodarbībai aicināts pieteikties ik viens jaunietis no Dienvidkurzemes novada.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Online nodarību mērķis ir piedāvāt jauniešiem iespēju uzzināt aktuālāko informāciju par karjeru un tās izvēli, mērķiem un stresa noturību, CV sagatavošanu, darba intervijām, laika plānošanu un to realizēšanu u.c. Lekcijā tiks pasniegta kodolīga informācija radošā un jauniešiem saistošā veidā, kas ilgs tikai vienu stundu. Kopumā tiek plānotas astoņas online nodarbības, ko vadīs dažādi speciālisti, portālu “ReKurZeme” informē Aizputes jauniešu “Ideju mājas” pārstāvis Māris Mumgaudis.

  1. decembra nodarība, ko vadīs Andra Štāle, tiks veltīta tēmai, kas saistīta ar mērķiem un to definēšanu, laika plānošanu un ideju realizēšanu un kā to pielietot praktiski. Šajā tikšanās reizē, ar praktiskiem un jauniešiem saistošā veidā tik sniegta informācija un nelieli uzdevumi, kas jauniešiem dos iespēju strādāt pašiem ar savu situāciju un saviem mērķiem.

Lekciju ciklam tiek aicināti pieteikties tie jaunieši, kas jau ir sasnieguši 13 gadu vecumu, no visa Dienvidkurzemes novada. Nodarbībai var pieteikties aizpildot anketu līdz 29. decembrim vietnē: https://ieej.lv/nUgVP

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.