Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemes novadā noslēgušies “Luxury Village party” īpašie koncerti kukurūzas laukā

Sestdien, 13. augustā, Dienvidkurzemes novadā, Tadaiķu pagastā, norisinājās jau otrais un noslēdzošais “Luxury Village party” koncerts kukurūzas laukā, piedaloties grupai “Lauku muzikanti”. Iekoptā un īpaši veidotā laukā ikviens apmeklētājs varēja baudīt muzikālos priekšnesumus sēžot no svaigi pļauta siena gatavotos krēslos vai arī elegantos un mīkstos dīvānos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pasākuma mērķis bija piedāvāt cilvēkiem kaut ko vairāk par kārtējo festivālu. Pasākuma koncepts ir kā svaiga dvesma, kas saviem visiem piedāvāja izbaudīt dabas un mūzikas enerģijas mijiedarbību, saplūstot iedvesmas vilnī. Esmu pateicīga, ka abos koncertos izdevās realizēt visu iecerēto, arī laika apstākļi mūs lutināja. Koncerti bija svētki mums pašiem, kā arī mūsu visiem,” ar emocijām dalās pasākuma idejas autore Evija Grāmatiņa.

Pasākuma vides radīšanai tika izmantotas dekorācijas no dabas materiāliem vai otrreiz pārstrādājamiem izejmateriāliem, tādējādi paildzinot to mūžu un ilgtspēju. Siena ballītes, kuras pasākuma laikā pārtapa par ērtiem dīvāniem, tika sagatavotas no saimniecības pļavās augušās zāles, turklāt ziemas laikā šīs pašas siena ballītes tiks izbarotas saimniecības aitu ganāmpulkam.

“Citviet pasaulē šādi pasākumi, kuros īpaši izceļ dabas vērtības, nav vairs pārsteigums, taču Latvijā šis bija pirmais šāda koncepta pasākumu cikls. Neierastā kukurūzas lauka vide, kultūraugu smarža, putnu un kukaiņu sanēšana – tas muzikālos pasākumus padarīja neaizmirstamus,” papildina Evija Grāmatiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncepta “Luxury Village party” komanda izsaka pateicību visiem, kas atrada iespēju piedalīties koncertos, būt kopā un baudīt gan lauku romantiku, gan elegantas un šarmantas detaļas, kas tika iekļautas kukurūzas laukā.

Foto – Kitija Deme

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.