"Aizraujošs fināls. Forša atmosfēra kā jau Aizputē. Līdzjutēji! Viss ir super. Mums arī bija līdzi līdzjutēji - ļoti skaļi. Mēs dzirdējām," pēc triumfa Aizputes sporta centrā "Lejaskurzeme" notikušajā Aizputes basketbola čempionāta finālā portālam "ReKurZeme" atzina SK "Jumts" kapteinis Edgars Zemgalis.

Pagājušās nedēļas nogalē, 19. janvārī, Aizputes sporta centrā notika izšķirošās cīņas par godalgām. Aizraujošas spēles un līdzjutēju pilnas, skaļas tribīnes sagādāja īstos basketbola svētkus Kurzemes mazpilsētā.

Vispirms cīņā par bronzas medaļām laukumā devās regulārā turnīra abas līdervienības "Kalvene" un "Gavieze". Kalvenieki, kas regulārajā turnīrā ieguva pirmo vietu, cīņā par bronzas medaļām "Gaviezei" piekāpās ar 59:76. Gavieznieki, kas Aizputes basketbola čempionātā debitēja pērn, otro gadu pēc kārtas ieguva bronzas medaļas.

Cīņā par bronzas medaļām pēc pirmās ceturtdaļas ar 20:16 vadībā bija "Kalvene", bet pēc pirmā puslaika jau trīs punktu pārsvars bija "Gaviezei" - 34:31. Pēc trim ceturtdaļām "Gavieze" jau bija iekrājusi septiņu punktu pārsvaru - 55:48.

Iesaka mainīt čempionāta izspēli
"Iepriekšējā spēlē, kur izšķīrās cīņa par vietā, tiesneši mums nošvilpa nepareizi. Par to runāju jau arī ar Induli Laškovu. Šim turnīram kvalitāte ir augusi ar katru gadu, bet uz svarīgām spēlēm mums ir nepieciešams tomēr ņemt tiesnešus no malas," uzskata "Kalvenes" basketbolists Jānis Cālītis.

"Kalvenes" basketbolists norāda, ka Aizputes čempionāta spēles tika filmētas. Paskatoties ierakstus, ir redzams, ka tiesnešu švilpe klusēja.

"Es nekad nevainoju tiesnešus, bet šeit, kā uzbrukums, tā švilpe klusēja. Līdz ko vienu, otro un trešo reizi nenošvilpa, sākās spriedze,

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ReKurZeme.lv abonementu:

"ReKurZeme.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ReKurZeme.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ReKurZeme.lv kontā.