Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Kazdangas Parka svētkos vīri stāv rindā uz auto vilkšanu

Foto – Uldis Dobelis

Septembra pirmajā sestdienā Kazdangā visas dienas garumā ar dažādām aktivitātēm tika svinēti Kazdangas Parka svētki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kazdangas Parka svētki šogad notika jau 16. reizi, kazdandzniekiem un svētku ciemiņiem piedāvājot visdažādākās aktivitātes – kultūras, sporta un izklaides iespējas visas dienas garumā.

Dienas vidū kultūras centrā bērnus izklaidēja leļļu teātris “Tims”, ciemos atbraucot ar koncertprogrammu “No pasakas ar dziesmu”. Savukārt pēcpusdienā pie kultūras centra Kazdanga skanēja – ar koncertu svētku apmeklētājus priecēja gan vietējais kazdandznieku lepnums – pūtēju orķestris “Kazdanga”, gan Aizputes vīru ansamblis “Kurši” un Bārtas kultūras nama jauniešu vokālais ansamblis.

Tikmēr pie pils stiprākie vīri sacentās auto vilkšanas sacensībās. Gribētāju netrūka. Plānots bija, ka būs jāvelk zapītis, bet tas jau sacensību sākumā tehnisku iemeslu dēļ izgāja no ierindas. Lai vīriem auto vilkšanas prieki neietu garām, zibenīgi tika noorganizēta automašīnas “Volvo” vilkšana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēcpusdienā Kazdangas Parka svētkos ar paraugdemonstrējumiem viesojās Liepājas ielu vingrotāji no biedrības “Workout Generation”, kuri savā uznācienā iesaistīja arī publiku.

Svētku vakara daļā bija iespēja redzēt Zaņas amatierteātra izrādi, baudīt koncertu un ballēties “Lustīgā blumīzera” vadībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.