Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Liepājā Zinību dienā pasākums “Vēl viens jaunais gads”

Piektdien, 1. septembrī, Liepājā, Jūrmalas parkā, notika Zinību dienai veltīts pasākums "Vēl viens jaunais gads", kurā uz svinībām gaidīja Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs.

Svētku laikā bija iespēja klausīties un skatīties mūzikas un dejas priekšnesumus, piedalīties dažādās radošās darbnīcās, kā arī piedalīties vēl citās jautrās aktivitātēs.

Pasākumā bērniem un jauniešiem bija iespēja iegūt arī plašāku informāciju par brīvā laika pavadīšanas iespējām Bērnu un jaunatnes centra interešu izglītības pulciņos.

No 4. līdz 6. septembrim no pulksten 14 līdz 18 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībās “Spārni” (Brīvības iela 39, LOC), “Vaduguns” (Kungu iela 7), “Jauniešu māja” (Kungu iela 24) un “Laumiņa” (Krūmu iela 29) notiks atvērto durvju dienas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ReKurZeme.lv abonementu:

"ReKurZeme.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ReKurZeme.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ReKurZeme.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.